Czy “M3GAN” da początek nowej horrorowej serii? Odpowiadają Blum i Wan

M3GAN
M3GAN – czy powstanie kontynuacja? / Foto: Blumhouse, Universal, Atomic Monster

Horror “M3GAN” ma szansę zostać początkiem zupełnie nowej serii grozy. Na to liczy przynajmniej Jason Blum. Producent filmowy i prezes Blumhouse Productions uważa, że postać morderczej lalki nosi w sobie olbrzymi potencjał komercyjny. Czy Chucky i Annabelle doczekają się konkurencji?

M3GAN – czy powstanie sequel? To może być nowa, hitowa seria grozy

Bohaterką filmu jest Gemma, która pracuje w dziale robotyki w firmie produkującej zabawki. Wykorzystuje ona technologię sztucznej inteligencji, by stworzyć lalkę o imieniu M3GAN. Jest to realistyczna lalka w typie androida, która w domyśle ma być najlepszą przyjaciółką dla dzieci. Oczywiście, nie zostanie nią… Nie będzie też sojusznikiem rodziców, a raczej siejącym spustoszenie potworem. Pewnego dnia lalka zyskuje świadomość i zaczyna wieść samodzielne życie.

Premiera filmu już na początku przyszłego roku. Producenci James Wan i Jason Blum udzielili wywiadu serwisowi “Screen Rant”. Drugi z panów został zapytany, czy uważa, że “M3GAN” stanie się początkiem zupełnie nowej horrorowej sagi. Oto co odpowiedział:

— Mam taką nadzieję. Nie chcemy zacząć od złej strony… Ale jeśli ludzie masowo pokochają nasz film, wierzę, że powstaną kolejne.

James Wan dodaje:

— Wiedzieliśmy, że chcemy nakręcić horror o zabójczej lalce, który będzie inny od pozostałych. M3GAN nie jest opętana przez nadnaturalną siłę, ani przez seryjnego zabójcę. Chcieliśmy trzymać się rzeczywistości, czegoś ważnego i aktualnego – stąd tematyka sztucznej inteligencji, którą jesteśmy przesączeni.

Główną bohaterkę Gemmę gra Allison Williams, która kilka lat temu pojawiła się w innym horrorze – kultowym “Uciekaj!” Jordana Peele’a. W obsadzie znalazło się miejsce również dla takich aktorów jak Ronny Chieng, Brian Jordan Alvarez, Lori Dungey, Jen Van Epps i Violet McGraw. Premiera horroru “M3GAN” w naszym kraju odbędzie się już 13 stycznia 2023. Premiera światowa przypada na 6 stycznia.

“The New York Times” już w listopadzie ujawnił, że studio Universal jest zadowolone z filmu i chce powstania sequeli.

Previous Article
Noc oczyszczenia 6 Frank Grillo

"Noc oczyszczenia 6": Frank Grillo powróci jako Leo Barnes?

Next Article
Rian Johnson chwali Bautistę

Rian Johnson o Bautiście: "To najlepszy wrestler, który gra w hollywoodzkich filmach"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share