“Słodkie kłamstewka 2” zyskują oficjalny podtytuł. Kiedy premiera na HBO Max?

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny Sezon 2
Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny Sezon 2. – nowe informacje o serialu / Foto: HBO Max

We wrześniu serial “Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny” został przedłużony na emisję 2. sezonu. Produkcja HBO Max spodobała się widzom i zebrała pozytywne recenzje krytyków; nic więc dziwnego, że postanowiono dać jej szansę na kontynuację. Teraz druga seria zyskała nowy tytuł – mianowicie: “Pretty Little Liars: Summer School” (“Słodkie kłamstewka: Letnia szkoła”).

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny Sezon 2. ma już oficjalny tytuł

Aktor Jordan Gonzalez powróci w drugim sezonie “Pretty Little Liars” w roli Asha Romero. Zagrał tę postać już w dziesięciu odcinkach “Grzechu pierworodnego” i otrzymał zaproszenie do ponownej współpracy. Ash to przystojny, transpłciowy licealista, który wikła się w romans z Minnie (graną przez Malię Pyles).

Roberto Aguirre-Sacasa i Lindsay Calhoon Bring, czyli showrunnerzy serialu HBO Max, wydali oficjalne oświadczenie:

—  Jesteśmy niebywale podekscytowani na myśl o kontynuacji naszej historii oraz współpracy ze wspaniałą ekipą kłamczuch. W nowym sezonie będziemy eksplorować takie tematy jak przyjaźń, romanse czy sekrety i przedefiniujemy status aktorek jako królowych krzyku!

W pierwszym sezonie “Słodkich kłamstewek: Grzechu pierworodnego” wystąpiły między innymi Bailee Madison (gwiazda “Nieznajomych 2”), Chandler Kinney, Zaria, Malia Pyles i Maia Reficco. Na razie nie jest znana pełna obsada serii drugiej. Zagadką pozostaje też emisja nowych odcinków. Sezon pierwszy był nadawany przez HBO Max od 28 lipca 2022 do 18 sierpnia 2022.

Pierwszy sezon serialu liczył dziesięć odcinków. Każdy był w swoim założeniu slasherem, w którym wykorzystano elementy młodzieżowego dramatu i serialu inicjacyjnego. Serial opowiada o licealistkach, które prześladowane są przez mściwego zabójcę w małym miasteczku. Całość inspirowana jest “Krzykiem” oraz serią “Halloween”.

Previous Article
Wednesday Rekord popularności

"Wednesday" bije rekordy popularności na Netfliksie. Kiedy 2. sezon serialu?

Next Article
Easy Rider Reboot

"Easy Rider" doczeka się reboota. "Reimaginacja" kultowego filmu drogi

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share