Pierwsze zdjęcie z “Krzyku 6”, a na nim m.in. Panettiere i Mulroney

Krzyk 6 Pierwsze zdjęcie
Krzyk 6 Pierwsze zdjęcie z filmu już w sieci / Foto: Paramount, Spyglass Media, Radio Silence Prod., Project X

Zabójczy Ghostface znów będzie szlachtował niewinne ofiary. Trafią one pod jego nóż w marcu przyszłego roku. Do premiery coraz bliżej i wkrótce studio Paramount powinno wypuścić do sieci pierwszy zwiastun lub teaser horroru. Tymczasem na portalach filmowych pojawiło się pierwsze zdjęcie z udziałem aktorów, między innymi Hayden Panettiere. Wygląda na to, że jest to niekontrolowany przeciek.

Krzyk 6 Pierwsze zdjęcie z wyczekiwanego horroru trafiło do sieci

Seria “Krzyk” zawsze miała pecha, jeśli chodzi o materiały wyciekające do internetu. “Krzyk 2” trzeba było nawet przepisać, bo jego scenariusz trafił w niepowołane ręce i znalazł się w sieci, ujawniając zakończenie filmu. Teraz historia zatoczyła koło. Choć nie znamy jeszcze skryptu do “Krzyku 6” (ani konkretniejszego rysu fabuły), już teraz możemy zobaczyć aktorów na pierwszym, nieoficjalnym zdjęciu z filmu.

Na fotografii pojawiają się następujący aktorzy: Jenna Ortega (grająca Tarę), Melissa Barrera (grająca Sam), Mason Gooding (Chad), Jasmin Savoy Brown (Mindy), a także Dermot Mulroney i Hayden Panettiere. Pierwsza czwórka wciela się w bohaterów z poprzedniego “Krzyku”, którzy przeżyli konfrontację z Ghostface’em. Mulroney pojawia się jako policjant Williams, a Panettiere powraca jako Kirby Reed – postać znana z “Krzyku 4”.

Na zdjęciu, z tyłu widać jeszcze jedną, nieznaną postać. Prawdopodobnie jest to bohater grany przez aktora Jacka Championa. W obsadzie “Krzyku 6” znajdują się dodatkowo Courteney Cox (powracająca jako Gale Weathers), Samara Weaving, Josh Segarra, Henry Czerny, Roger L. Jackson, Liana Liberato, Tony Revolori i Devyn Nekoda.

Kirby Reed w teorii zginęła, zamordowana przez Ghostface’a w “czwórce”, ale w sieci huczało od plotek, że twórcy mają dalsze plany na wątek bohaterki. Nic dziwnego: rola Panettiere w “Krzyku 4” została bardzo dobrze oceniona przez widzów. W maju oficjalnie potwierdzono, że Kirby przeżyła i będzie bohaterką “Krzyku 6”.

“Krzyk 6” skupiony będzie na wątku czterech nastolatków, którzy zdołali pokonać Ghostface’a i uszli z życiem z masakry. Młodzi opuszczają Woodsboro w nadziei na świeży start. Szybko odkrywają, że nadal nie mogą czuć się bezpieczni. Ponoć akcja ma toczyć się w Nowym Jorku.

Film wyreżyserowali Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, którzy wkrótce przygotują także reboot “Ucieczki z Nowego Jorku”.

Previous Article
Najlepsze filmy o piłce nożnej

Top 10: Najlepsze filmy o tematyce piłkarskiej

Next Article
Devil Inside Lou Taylor Pucci

Lou Taylor Pucci i Caitlin Stasey kontra apokaliptyczny wirus

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share