“The Last of Us” – pierwszy materiał wideo z serialu HBO Max

The Last of Us Fragment
The Last of Us Fragment serialu / Foto: HBO Max – kanał na YouTubie

Na youtube’owym kanale HBO Max pojawił się klip wideo z zapowiedziami nadchodzących seriali serwisu. Wielką niespodzianką okazuje się materiał z serialowego “The Last of Us” – adaptacji słynnej gry. Wideo zobaczycie poniżej.

The Last of Us Fragment serialu HBO Max

Klip z “The Last of Us” pojawia się na samym końcu ponad dwuminutowego filmiku – w myśl zasady, że na koniec zostawia się to, co najlepsze. “TLoU” to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji HBO od lat. W klipie pojawiają się Bella Ramsey i Pedro Pascal, grający Ellie i Joela. To, oczywiście, bohaterowie wzorowani na tych z gry komputerowej. W filmiku widzimy, jak znana z “Gry o tron” Ramsey zwraca się do towarzysza, mówiąc: “Każdy, na kim mi zależało, zmarł lub mnie zostawił”. Na to Joel odpowiada w chłodny i brutalny sposób: “Nie wiesz, co to jest strata”.

W nowym klipie promocyjnym od HBO Max pojawiają się też zapowiedzi “Białego Lotosu”, “Sukcesji”, “The Sex Life of College Girls” czy “Love & Death”.

Premiera “The Last of Us” odbędzie się w 2023, prawdopodobnie w pierwszym kwartale roku. W serialu Ellie i Joel uczestniczą w wędrówce przez postapokaliptyczną Amerykę. W oryginalnej grze duet przemierza Stany Zjednoczone w poszukiwaniu ludzi, którzy mogą im pomóc wyjaśnić tajemnicę epidemii.

Obsadę serialu, poza Pascalem i Ramsey, zasilają także Gabriel Luna, Marle Dandridge, Jeffrey Pierce, Nico Parker, Graham Greene i Anna Torv. Nick Offerman – którego zobaczyć można w zwiastunie – pojawi się w “The Last of Us” jako Bill. W grze tego samego bohatera grał W. Earl Brown. Bill to partner biznesowy Joela i Tessy – mężczyzna agresywny, cierpiący na paranoję, nieufający innym. Postać zostaje przedstawiona jako homoseksualna. Organizacja GLAAD uznała Billa za jedną z najciekawszych postaci LGBTQ z gier wydanych w 2013 roku.

Showrunnerami “The Last of Us” są Craig Mazin i Neil Druckmann. Pilota nakręcił Kantemir Balagov, a reżyserami innych odcinków są między innymi Jasmila Žbanić (“Aida”) czy Ali Abbasi – twórca nagrodzonej w Cannes “Granicy” (2018).

Previous Article
Skarb narodów 3

"Skarb narodów 3": powstaje scenariusz, możliwy powrót Cage'a

Next Article
Gliniarz z Beverly Hills 4

Nareszcie! Ruszają zdjęcia do "Gliniarza z Beverly Hills 4"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share