Już jest: zwiastun świątecznego horroru o morderczym Grinchu

The Mean One Zwiastun
The Mean One Zwiastun / Foto: Sleight of Hand Productions

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o powstaniu horrorowej wersji słynnej książki Dr. Seussa o Grinchu – złośliwym przeciwniku świąt Bożego Narodzenia. Dziś w sieci ukazał się już oficjalny zwiastun filmu. Slasher “The Mean One”, o którym mowa, może okazać się jednym z najbardziej zaskakujących filmów tej zimy.

The Mean One Zwiastun horroru o krwawych przygodach Grincha

Zwiastun rozpoczyna się od sceny, w której mała Cindy poznaje tytułowego “psotnika” – niestety, w tej wersji słynnej, świątecznej historii właśnie zamordował on jej rodziców. Następnie przenosimy się o kilkanaście lat do przodu i poznajemy bohaterów filmu; na trailer składa się też montaż niektórych scen morderstw. To może być jeden z najbardziej obrazoburczych świątecznych horrorów od dawna.

Trzeba przyznać: Grinch w filmie “The Mean One”, którego reżyserem jest Steven LaMorte, bardzo przypomina zielonego stwora z kultowego filmu z udziałem Jima Carreya. Ta wersja Grincha jest jednak dużo bardziej… psychotyczna.

W filmie “The Mean One” Grinch mieszka w górach na obrzeżach miasta i wpada w szał, gdy znów nadchodzą znienawidzone przez niego święta Bożego Narodzenia. W potworze na nowo budzą się mordercze instynkty. Tym razem będzie miał jednak godną przeciwniczkę w postaci wspomnianej Cindy (Krystle Martin), która powraca w rodzinne strony, by przepracować swoje traumy. Przed laty Grinch brutalnie zaszlachtował jej rodziców na jej oczach.

Premierę horroru “The Mean One” zaplanowano na 9 grudnia 2022 roku. Nie wiadomo obecnie, kiedy – i czy w ogóle – film ukaże się w naszym kraju. Polscy fani grozy i slasherów gorąco jednak na to liczą.

To nie pierwsza sytuacja, w której ulubieniec najmłodszych staje się zabójczym psychopatą. Kilka miesięcy temu informowaliśmy o projekcie “Winnie the Pooh: Blood and Honey” – niezależnym horrorze, w którym Kubuś Puchatek z książek Alana Alexandra Milne’a chwyta za nóż. Wczoraj natomiast informowaliśmy o powstającym horrorze pod tytułem… “Bambi: The Reckoning”.

Previous Article
Tony Todd jako Venom

Tony Todd jako Venom w nowym projekcie Marvela?

Next Article
Terror w pociągu 2

"Terror w pociągu" doczeka się sylwestrowego sequela

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share