Tony Todd jako Venom w nowym projekcie Marvela?

Tony Todd jako Venom
Tony Todd jako Venom w grze Marvela? / Foto: TriStar Pictures. Propaganda Films

Tony Todd ma szansę wcielić się w postać kosmicznej ikony. Prawdopodobnie zagra Venoma, jednak nie w filmie Marvela, a w grze na konsole Playstation. Byłaby to rola głosowa. Na Twitterze Todda pojawił się wiele mówiący post.

Tony Todd jako Venom w nowej grze od Marvela?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się spekulacje, że Tony Todd podłoży głos pod jedną z postaci w grze “Marvel’s Spider-Man 2”, wydawanej na PlayStation przez studio Insomniac we współpracy z Marvel Games. Ma ona ukazać się w nadchodzącym, 2023 roku. Ikoniczny aktor “widziany” jest zresztą w nie byle jakiej roli, bo jako Venom. Venom to, oczywiście, pozaziemski symbiont, który scala się z ciałem pewnego dziennikarza i ten w wyniku zjawiska zyskuje nadludzkie zdolności. Niedawno sukcesy w kinach odnosiły filmy z serii “Venom” z udziałem Toma Hardy’ego.

Dziś na oficjalnym twitterowym profilu Tony’ego Todda pojawił się wpis, który może być wskazówką, że aktor faktycznie stanie się growym głosem kultowej postaci. 67-latek napisał: “Jutro przekażę Wam ważną, kreatywną wiadomość. Bądźcie czujni!” Później Todd retweetował komentarz z GIF-em jednego z fanów. GIF przedstawiał postać Venoma.

Fani oszaleli z radości, choć oficjalnego potwierdzenia, że gwiazdor zagra czarującego kosmitę, nadal jeszcze nie otrzymaliśmy. Być może wkrótce się to zmieni.

Na razie nie podano jeszcze oficjalnej daty, kiedy “Marvel’s Spider-Man 2” ukaże się na konsoli PlayStation 5. Na przyszły rok zaplanowano też premierę innej gry Insomniac Games z udziałem marvelowskiego superbohatera. Mowa o Wolverine’ie, który stał się nieśmiertelny dla fanów kina za sprawą roli Hugh Jackmana.

Tony Todd jest powszechnie znany jako aktor głosowy. W swojej karierze podkładał głos w licznych grach, zaczynając pod koniec lat dziewięćdziesiątych, gdy jego niskim głosiwem przemówił Kurn z gry “Klingon Honor Guard” (która bazowała na serialu “Star Trek: Następne pokolenie”). Później usłyszeliśmy go jeszcze w takich wydawnictwach jak “Call of Duty: Black Ops II”, “Dota 2”, “Half-Life 2: Episode Two”, “Back 4 Blood”, “Star Trek Online”.

Do najbardziej znanych filmowych kreacji Todda należą role w serii “Candyman”, w horrorach “Oszukać przeznaczenie” czy w “Twierdzy” Michaela Baya. Gwiazdor pojawił się też w oscarowym “Plutonie” Olivera Stone’a u boku Charlie’ego Sheena.

Previous Article
American Horror Story: NYC

"American Horror Story: NYC" - znamy datę premiery na Disney+

Next Article
The Mean One Zwiastun

Już jest: zwiastun świątecznego horroru o morderczym Grinchu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share