“Terror w pociągu” doczeka się sylwestrowego sequela

Terror w pociągu 2
Terror w pociągu 2 – kiedy premiera? / Foto: Tubi – kanał na YouTubie

W październiku na platformie streamingowej Tubi ukazał się remake kultowego slashera “Terror w pociągu”. Zgodnie z tytułem film opowiadał o nożowniku, który prześladuje i zabija uczestników imprezy organizowanej w rozpędzonej kolei. Horror dość szybko doczeka się sequela. Jeszcze przed końcem roku ukaże się bowiem projekt “Terror Train 2”.

Terror w pociągu 2 – powstał sylwestrowy sequel znanego horroru

Tegoroczny “Terror w pociągu” ukazał się w serwisie Tubi tuż przed halloween. Nie zebrał najlepszych recenzji krytyków, ale najwyraźniej okazał się sukcesem dla swojej platformy streamingowej, bo już za miesiąc zobaczymy sequel – “Terror Train 2”. To chyba jedna z najszybciej dostarczonych kontynuacji w historii. Film będzie miał swoją premierę na Tubi już 31 grudnia 2022.

Robyn Alomar powróci w sequelu jako Alana, która przetrwała rzeź z poprzedniego filmu. Akcja “Terror Train 2” ma toczyć się rok później. Alana postanawia wziąć udział w kolejnej “imprezowej przejażdżce” – tym razem organizowanej nie z okazji halloween, a Sylwestra. W ten sposób chce uporać się z traumą sprzed kilkunastu miesięcy. W wyprawie towarzyzy jej “Magik” (Tim Rozon), który również był bohaterem “jedynki”.

Zdjęcia do filmu powstawały w Montrealu; obecnie znajduje się on na etapie postprodukcji. Adam Lewinson, jeden z dyrektorów Tubi, powiedział: “Nasz remake przedstawił ‘Terror w pociagu’ całemu pokoleniu młodych ludzi. Znaną historię chcemy poszerzyć o nowy wątek. To będzie pierwszy horrorowy sequel w historii naszej platformy. Nowa przejażdżka rozpocznie się w Sylwestra. Nasza final girl Alana i tajemniczy ‘Magik’ znów stawią czoła zagrożeniu.”

Reżyserem horroru typu whodunit jest Philippe Gagnon, a scenarzystami są Aaron Martin i Ian Carpenter. Pierwszy “Terror Train” zajął miejsce #1 w notowaniu najchętniej oglądanych produkcji Tubi w październiku.

Oryginalny “Terror w pociągu” ukazał się w 1980 roku i przypieczętował pozycję Jamie Lee Curtis jako “królowej krzyku”. W krwawym horrorze wystąpili też piosenkarka Vanity oraz mistrz iluzji, David Copperfield.

Previous Article
The Mean One Zwiastun

Już jest: zwiastun świątecznego horroru o morderczym Grinchu

Next Article
Control Kevin Spacey

Kevin Spacey zabierze widzów na przejażdżkę bez trzymanki w thrillerze "Control"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share