Bambi żądny krwi – powstanie horrorowa wersja disnejowskiego klasyku

Bambi bohaterem horroru
Bambi bohaterem horroru / Foto: Walt Disney Prod., RKO Radio Pictures

Był już Kubuś Puchatek-psychopata i Grinch w wersji zabójczo-sadystycznej. Teraz przyszła kolej na jelonka Bambi, który okaże się… maszyną do zabijania. Reżyser Scott Jeffrey zapowiedział, że przygotuje horrorową wersję kultowej animacji Disneya.

Bambi bohaterem horroru. Powstanie slasher Bambi: The Reckoning

Oficjalnie można już mówić o pewnym trendzie. Parę dni temu informowaliśmy o filmie “The Mean One”, w którym Grinch Dr. Seussa okaże się nie tyle złośnikiem, co obłąkanym emocjonalnie psychopatą z ciągotami do morderstw. Z kolei wcześniej powstała slasherowa wersja opowieści o Kubusiu Puchatku. Producent tego filmu, Rhys Waterfield, będzie maczał palce także w filmie grozy “Bambi: The Reckoning”.

Prace nad horrorem wystartują pod koniec stycznia 2023 roku. Ma to być “mroczna wariacja” na temat klasycznej bajki o jelonku Bambi. Za inspiracje dla twórców posłużył horror “Rytuał”, który ukazał się na Netfliksie pięć lat temu. Reżyser Scott Jeffrey opisuje swojego jelonka Bambi jako… “maszynę do zabijania, która kryje się w dziczy” i dodaje: “przygotujcie się na Bambiego, ale takiego ze wścieklizną”.

Postać disnejowskiego jelonka, podobnie jak jakiś czas temu Kubuś Puchatek, trafiła do domeny publicznej. W praktyce oznacza to, że każdy młody filmowiec może nakręcić swoją własną fabułę o tej postaci bez ponoszenia odpowiedzialności karnej i bez naruszania praw autorskich. Zrobią to wkrótce Rhys Waterfield oraz Scott Jeffrey. Na razie nie znamy zarysu fabuły, ani obsady. Premiera filmu “Bambi: The Reckoning” powinna odbyć się przed końcem 2023 roku.

Previous Article
Matecznik Zwiastun

Nagradzany dramat "Matecznik" już od piątku w kinach

Next Article
American Horror Story: NYC

"American Horror Story: NYC" - znamy datę premiery na Disney+

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share