Wiemy, kto wyreżyseruje film “Venom 3” Marvela

Venom 3 Kelly Marcel
Venom 3 – Kelly Marcel reżyserką filmu / Foto: Marvel, Columbia Pictures, Sony

Znamy nazwisko reżyserki, która zajmie się realizacją wyczekiwanego filmu Marvela – “Venom 3”. To współtwórczyni kultowych “Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Trzeci “Venom” wciąż nie ma wyznaczonej daty premiery w kinach.

Venom 3 – wybrano reżyserkę filmu

Nad projektem sprawuje pieczę Kelly Marcel – 48-letnia Brytyjka, znana przede wszystkim z pracy scenarzystki. Napisała fabuły do pierwszej odsłony “Pięćdziesięciu twarzy Greya”, “Ratując pana Banksa”, a także dwóch poprzednich części “Venoma”. “Venom 3” będzie jej pełnometrażowym debiutem reżyserskim.

O tym, że powstanie trzecia odsłona tej marvelowskiej serii, po raz pierwszy usłyszeliśmy w sierpniu 2018 roku. Z początku “trójkę” miał wyreżyserować Andy Serkis – który zrealizował “Venom 2: Carnage”. W grudniu 2021 r. Amy Pascal zapowiedziała, że powoli startują prace przygotowawcze nad sequelem, a w kwietniu 2022 na CinemaConie ogłoszono, że film oficjalnie powstanie.

Kelly Marcel będzie też producentką i scenarzystą trzeciej części serii “Venom”. Stanowiska producenckie zajmą również Avi Arad, Matt Tolmach, Amy Pascal, Tom Hardy i Hutch Parker. Hardy jest, oczywiście, główną gwiazdą cyklu. W pierwszym filmie w wyniku nieudanego eksperymentu doszło do scalenia ciała dziennikarza Eddiego i pasożytniczego Venoma. Pozaziemski symbiont budzi w mężczyźnie nietypowe zdolności i nadludzką moc.

Drugi “Venom” miał premierę we wrześniu 2021 roku i zarobił ponad 507 mln dolarów w kinach. Na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się trzecia odsłona serii.

Previous Article
Wiedźmin Liam Hemsworth

Cavill rozstaje się z Netfliksem, Hemsworth nowym Wiedźminem

Next Article
The Forest Hills Shelley Duvall

Shelley Duvall wraca do aktorstwa po ponad 20 latach

Related Posts
Total
0
Share