Tony Todd w filmie na podstawie gry towarzyskiej Mafia

Werewolf Game Tony Todd
Werewolf Game Tony Todd dołączył do obsady nowego horroru / Foto Prime: TriStar Pictures. Propaganda Films

Tony Todd – słynny ekranowy Candyman – dołączył do obsady nowego horroru, “Werewolf Game”. Będzie to film o zabójczej rozgrywce, do której zmuszone zostają porwane przez szaleńca ofiary. Premierę zaplanowano na 2023 rok.

Werewolf Game Tony Todd w obsadzie nowego straszaka

Film będzie łączył w sobie elementy thrillera i horroru. Grupa dwunastu obcych sobie osób zostaje porwana przez pracowników firmy z obszaru mediów społecznościowych. Uprowadzone ofiary siłą zostają zmuszone do udziału w niebezpiecznej rozgrywce. Mają głosować, kto spośród nich jest odpowiedzialny za morderstwo. Rodzi się pytanie: czy zabójca faktycznie jest między nimi?

Scenariusz “Werewolf Game” częściowo opiera się na grze towarzyskiej o nazwie Mafia (w języku angielskim także Werewolf). Zasady gry opracował Dmitrij Dawidow na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Moskiewskiego w połowie lat osiemdziesiątych. Film ma rozpocząć nową serię horrorów, a twórcy chcą przyciągnąć do kin nie tylko dorosłych widzów, ale też nastolatków. Zgodnie z planem “Werewolf Game” otrzyma kategorię wiekową “PG-13” od organizacji MPAA.

Tony Todd zagra w filmie złoczyńcę. Planem twórców jest stworzenie nowej, “ikonicznej” postaci w typie Candymana. Ponoć “Werewolf Game” w swojej stylistyce ma przypominać retro-horrory sprzed lat.

Poza Toddem w filmie wystąpią Bai Ling (“Taxi 3”), Lydia Hearst (“Śmiertelna gorączka 3”), Robert Picardo (“Star Trek: Voyager”) i Teala Dunn (“Guilty Party”). Za reżyserię odpowiadają Cara Brennan i Jackie Payne; scenariusz przygotowała druga z pań. W niedawnym wywiadzie Tony Todd wspomniał, że “Werewolf Game” będzie filmem “teatralnym” w swojej aranżacji i właśnie to skusiło aktora na udział w przedsięwzięciu. Todd jest bowiem aktorem, który debiutował rolami w produkcjach scenicznych.

Previous Article
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 na Netfliksie

Dzisiejsza premiera na Netfliksie: "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"

Next Article
Eraser: Reborn Zwiastun

ZWIASTUN: “Eraser: Reborn” – reboot filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share