“Ty”, sezon 4.: znamy datę premiery serialu Netfliksa

Ty Sezon 4
Ty Sezon 4. – data premiery / Foto: Twitter.com/YouNetflix

Jeden z najbardziej lubianych seriali Netfliksa – “Ty” – wraca z 4. sezonem. Mało tego: postanowiono, że nowe odcinki ukażą się wcześniej, niż planowano. Premiery możecie spodziewać się wkrótce po Nowym Roku. Czwarta seria podzielona zostanie na dwie połowy – jak wiele ostatnich seriali platformy Netflix.

Ty Sezon 4. – data premiery ujawniona

Na twitterowym profilu serialu pojawiła się oficjalna informacja: pierwsza część sezonu 4. zadebiutuje na Netfliksie 9 lutego, a część druga – miesiąc później, 9 marca. Na razie nie ujawniono, ile odcinków ma liczyć nadchodząca seria. Poprzednie trzy miały po dziesięć epizodów. Sezon pierwszy był produkcją Lifetime; później prawa do serialu odkupił Netflix. Powodem takiej zmiany była niska oglądalność w telewizji.

Reżyserem odcinka pierwszego jest John Scott, a scenariusz napisali Leo Richardson oraz Sera Gamble. Penn Badgley powraca w głównej roli niezrównoważonego Joego Goldberga, który tym razem osiedli się w Londynie pod zmienioną tożsamością, jako profesor Jonathan Moore. Joe, a właściwie Jonathan znów zakocha się po uszy w pewnej urocze kobiecie. Będzie nią Kate, która jest właścicielką galerii sztuki. Nieszczęsną przyszłą ofiarę Amerykanina zagrała Charlotte Ritchie.

W sezonie czwartym pojawi się też Tati Gabrielle, grająca bibliotekarkę Marienne. Obsadę zasilają także Lukas Gage, Tilly Keeper, Amy Leigh Hickman, Aidan Cheng, Eve Austin i Ed Speleers (który pojawił się w nadchodzącej komedii romantycznej “Irish Wish” u boku Lindsay Lohan).

Showrunnerka “You”, Sera Gamble, już pod koniec emisji trzeciej serii powiedziała, że chętnie przeniesie produkcję do Europy i dodała: “W każdym nowym sezonie serial przenosi akcję w nowe miejsce, pojawiają się nowe rozmowy o miłości”.

Previous Article
Euforia Wersja niemiecka

"Euforia" doczeka się niemieckiej adaptacji telewizyjnej

Next Article
Jenna Ortega

Jenna Ortega była "zawstydzona" wcześniejszą Wednesday – Christiną Ricci

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share