Prace nad komedią “Na noże 3” wystartują po Nowym Roku? Tak twierdzi Rian Johnson

Na noże 3
Na noże 3 – Rian Johnson chce jak najszybciej nakręcić sequel / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Długo wyczekiwany kryminał “Glass Onion: Film z serii ‘Na noże'” ukazał się właśnie w kinach na terenie Stanów Zjednoczonych, a za parę tygodni obejrzymy go też na Netfliksie. Z okazji premiery na dużych ekranach reżyser Rian Johnson wyruszył w trasę promującą swoje dzieło. Co ciekawe twórca “Ostatniego Jedi” już teraz myśli o realizacji filmu “Na noże 3”.

Na noże 3 – Rian Johnson ma już plan na kolejny sequel

Rian Johnson jest ambitny i nie lubi tracić czasu na nicnierobienie. W jego głowie już teraz kształtuje się zarys projektu “Knives Out 3”. Reżyser rozmawiał na ten temat z dziennikarzami serwisu “Deadline Hollywood”:

— Wszyscy myślą pewnie, że w mojej głowie kiełkują pomysły na różne niepowiązane ze sobą projekty. Szczerze mówiąc w ciągu ostatnich kilku miesięcy najwięcej uwagi poświęcałem trzeciej części komedii “Na noże”. Ten sequel najbardziej mnie ekscytuje. Myślę, że wkrótce się nim zajmę. Nie z powodu kontraktu z Netfliksem, ale z autentycznej chęci.

Doświadczenia pracy przy filmie “Na noże” oraz jego kontynuacji musiały być bardzo zadowalające, bo Johnson już teraz przymierza się do napisania scenariusza “trójki”. W rozmowie z portalem “Deadline” reżyser powiedział:

— Mam notes, który noszę ze sobą wszędzie, i do którego zawsze coś dopisuję. Nawet teraz, promując “Na noże 2”, próbuję zbudować strukturę kolejnego sequela, nadać mu ideę. Po Nowym Roku, wracając do pracy, chciałbym nie musieć spoglądać na puste kartki i nie zaczynać od zera.

Choć nie jest to oficjalna deklaracja produkcyjna, można wstępnie oczekiwać, że prace preprodukcyjne nad filmem “Na noże 3” rozpoczną się w pierwszym kwartale 2023 roku. Warto pamiętać, że sequel otrzymał już zielone światło na realizację i również powstanie dla platformy Netflix. Kontrakt Johnsona dawał mu szansę “odpocząć” po nakręceniu “dwójki” i być może zrealizować w tym czasie inny autorski projekt. Wygląda jednak na to, że Johnson chce znów spotkać się na planie z Danielem Craigiem.

Craig powrócił jako detektyw Benoit Blanc w drugiej części serii i na sto procent zagra tę postać też w “trójce”.

Komedia kryminalna “Glass Onion: Film z serii ‘Na noże'” pojawi się w ofercie polskiego Netfliksa za miesiąc, w sam raz na czas świąt – 23 grudnia.

Previous Article
Listy do M. 5 Liczba widzów

"Listy do M. 5" z ponad milionową widownią trzy tygodnie po premierze

Next Article
Dwayne Johnson

Dwayne Johnson twierdzi, że "wywalczył" powrót Henry'ego Cavilla do filmów DCEU

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share