Serial “Ty”, sezon 4.: trwają prace nad nowymi odcinkami

Ty Sezon 4
Ty Sezon 4. – wystartowały prace na planie / Foto Prime Movies: Netflix

Na oficjalnym twitterowym profilu serialu “Ty” pojawiło się nowe zdjęcie. Fotografia przedstawia klaps filmowy: wygląda na to, że produkcja sezonu 4. właśnie wystartowała. Serial “Ty” okazał się przebojem Netfliksa i najprawdopodobniej wróci z nowymi odcinkami jesienią tego roku.

Ty Sezon 4. – ruszyły prace na planie zdjęciowym

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie z datą – 22 marca ruszyły prace na planie serialu. Post opatrzono komentarzem: “Feeling YOU-4-ic” (gra słowna od tytułowego you oraz euphoric; “jesteśmy ogarnięci euforią”). Pierwszy odcinek sezonu 4. reżyseruje John Scott, który pracował już przy dwóch poprzednich seriach.

3. sezon serialu “Ty” zadebiutował na Netfliksie w październiku minionego roku, a zamówienie na kolejną serię złożono parę tygodni wcześniej. Obecnie wiadomo, że nowe odcinki kręcone będą do lipca i na pewno zobaczymy w nich Penna Badgleya w roli targanego obsesjami stalkera, Joego Goldberga. Możliwy jest też powrót byłej dziewczyny bohatera, Candace (w tej roli Ambyr Childers), która chce się na nim zemścić. Fani spekulują, że Jenna Ortega mogłaby wrócić jako Ellie Alves.

Scenarzyści serialu nie zdradzili jeszcze informacji na temat nadchodzącego, 4. sezonu. Możliwe, że akcja przeniesie się ze Stanów Zjednoczonych za granicę (zwłaszcza biorąc pod uwagę finał serii trzeciej). W lutym ogłoszono, że obsadę serialu zasili Lukas Gage – 26-letni aktor znany jako Tyler Clarkson z “Euforii”. Zagra młodego, ambitnego przedsiębiorcę, który okazuje się takim samym manipulatorem, jak Joe.

W dotychczasowych sezonach serialu “Ty” wystąpili między innymi Marcia Cross (“Gotowe na wszystko”), Scott Speedman (“Underworld”), Travis Van Winkle (“Piątek, trzynastego”), Elizabeth Lail (“Plotkara”), Victoria Pedretti (“Nawiedzony dom na wzgórzu”), Saffron Burrows (“Agenci T.A.R.C.Z.Y.”) i Dylan Arnold (“Halloween zabija”).

Previous Article
Renfield Nicolas Cage

Już jest: pierwsze zdjęcie z filmu "Renfield", a na nim Nicolas Cage jako Dracula

Next Article
Stranger Things Sezon 4

Netflix pokazał nowe zdjęcia z 4. sezonu "Stranger Things"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share