Lou Taylor Pucci i Caitlin Stasey kontra apokaliptyczny wirus

Devil Inside Lou Taylor Pucci
Devil Inside Lou Taylor Pucci i Caitlin Stasey w obsadzie filmu / Foto: “The Movie Times” – kanał na YouTubie

Lou Taylor Pucci (“Martwe zło”) i Caitlin Stasey (“Uśmiechnij się”) są gwiazdami nowego horroru Jonathana auf Der Heidea pt. “Devil Inside”. Aktorzy kontynuują swoją przygodę z kinem grozy w filmie, który opowie o postapokaliptycznej walce o przetrwanie i zabójczym wirusie.

Devil Inside Lou Taylor Pucci i Caitlin Stasey dołączają do obsady filmu

“Devil Inside” to kino grozy na modłę takich apokaliptycznych pozycji jak “To przychodzi po zmroku” czy “28 dni później”. W filmie podjęty zostanie wątek międzygatunkowej epidemii. Caitlin Stasey, którą dopiero co widzieliśmy w przeboju box-office’owym “Uśmiechnij się”, wystąpi jako Eva – młoda wirusolożka, która pomaga strażnikowi leśnemu w badaniach nad zakaźnym nowotworem diabła tasmańskiego. Ta okrutna choroba odpowiedzialna jest bowiem za śmierć blisko 90 proc. populacji na Ziemi.

Mąż Evy, Alex, zostaje pogryziony przez bezpańskiego, schorowanego psa. Kobieta podejrzewa, że doszło do mutacji wirusa, który teraz atakuje praktycznie z każdej strony. W lokalnym miasteczku rozprzestrzenia się nowa odmiana wirusa. Eva musi dokonać wyboru: ocali małżonka czy pozostałą przy życiu grupę ludzi?

Lou Taylor Pucci, którego niedawno widzieliśmy w serialu Netfliksa “Ty”, wciela się w męża głównej bohaterki, a duetowi na ekranie będzie towarzyszył także Ryan Kwanten (gwiazdor “Czystej krwi” i “Martwej ciszy”). Film znajduje się obecnie na etapie preprodukcji. Twórcy chcą, by ukazał się w ostatnim kwartale przyszłego roku.

Akcja filmu toczy się w Australii i za reżyserię odpowiada rodowity Australijczyk, Jonathan auf der Heide. W przeszłości zdobył on nagrodę AACTA za dokument “Ukraina to nie burdel”. Scenariusz “Devil Inside” przygotował wspólnie z Tomem Hollowayem. Producentami filmu są David Ngo oraz Erin Williams-Weir.

Previous Article
Krzyk 6 Pierwsze zdjęcie

Pierwsze zdjęcie z "Krzyku 6", a na nim m.in. Panettiere i Mulroney

Next Article
Coup! Peter Sarsgaard

Sarsgaard i Magnussen w thrillerze o pamiętnej, historycznej pandemii

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share