Donald Sutherland wystąpi w postapokaliptycznym thrillerze

Heart Land Donald Sutherland
Heart Land Donald Sutherland w obsadzie thrillera / Foto: Wikimedia Commons

Dwukrotny zdobywca Złotego Globu Donald Sutherland wystąpi w thrillerze “Heart Land”. Będzie to film o tematyce postapokaliptycznej, w którym pobrzmiewają echa klasycznych “Władców much”.

Heart Land Donald Sutherland dołącza do obsady filmu

“Heart Land” będzie koprodukcją Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. Film zapowiadany jest jako pomieszanie thrillera z kinem coming-of-age (czyli kina o dojrzewaniu). Za reżyserię będzie odpowiedzialny David Carson – w jego dorobku znajdują się między innymi takie tytuły jak “Star Trek VII: Pokolenia”, “Tajemnice Smallville” czy “Przystanek Alaska”. Zdjęcia powstają równocześnie w Nowej Zelandii oraz w kanadyjskim Quebeku.

Fabularnie film ma przypominać połączenie “Władców much” oraz “28 dni później”. Rzecz dzieje się gdzieś na prowincji Stanów Zjednoczonych, gdzie dwie grupy dzieci walczą o przetrwanie. Świat opanowała straszliwa plaga, która zainfekowała dorosłych, prowadząc do ich śmierci. Tylko osoby nieletnie przeżyły. Młodzi muszą polegać na zwierzęcym instynkcie, jeśli chcą przetrwać postapokalipsę.

Scenariusz napisał Matthew A. Collins (“All That Glitters”). Donald Sutherland zagra w “Heart Land” postać niejakiego Ricka. Jego wnuk, Jonah, będzie głównym bohaterem. Producentami “Heart Land” są Michelle Turner, Byron A. Martin, Todd Berger i David Parfitt.

Sutherland pojawił się niedawno w horrorze Netfliksa “Telefon pana Harrigana”. Jest to ekranizacja prozy Stephena Kinga. W przeszłości aktor został nagrodzony Złotym Globem za role w “Obywatelu X” (1995) oraz “Na ścieżce wojennej” (2002).

Previous Article
Darkness of Man Jean-Claude Van Damme

Van Damme wciąż w formie. Zagra w dramacie sensacyjnym "Darkness of Man"

Next Article
Dirty Angels Ruby Rose

Ruby Rose z misją w Afganistanie w filmie "Dirty Angels"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share