Sarsgaard i Magnussen w thrillerze o pamiętnej, historycznej pandemii

Coup! Peter Sarsgaard
Coup! Peter Sarsgaard w obsadzie filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Peter Sarsgaard (“Brzmienie ciszy”) i Billy Magnussen (“Niepokonany”) są gwiazdami thrillera “Coup!”, który prawie został już ukończony i powinien doczekać się premiery w przyszłym roku. Film będzie toczył się w czasach jednej z najbardziej pamiętnych pandemii w historii świata.

Coup! Peter Sarsgaard i Billy Magnussen znów razem w filmie

Akcja filmu będzie działa się na początku ubiegłego wieku, a tłem dla zdarzeń będzie pandemia grypy hiszpanki, jaka miała miejsce w latach 1918–1920. “Coup!” to w założeniu komediowy thriller, który toczy się w pewnej nadmorskiej rezydencji. Peter Sarsgaard wcieli się w postać buntowniczego służącego rodziny bogaczy. Stoi on na czele powstania przeciwko swojemu pracodawcy. Tego zaś gra Billy Magnussen.

W obsadzie “Coup!” znajdują się również Fisher Stevens (“Sukcesja”), Sarah Gadon (“Dracula: Historia nieznana”), Faran Tahir, Skye P. Marshall i Kristine Nielsen. Reżyseruje duet Joseph Schuman i Austin Stark, odpowiedzialny też za scenariusz.

Zdjęcia do filmu powstają w Stanach Zjednoczonych i są już praktycznie na ukończeniu – powinny zostać sfinalizowane w przyszłym tygodniu. Wkrótce powinien nastąpić etap postprodukcji i zostanie ogłoszona data premiery w kinach. Thriller jest współfinansowany przez przedsiębiorstwo Film Constellation, które zajmie się jego sprzedażą na arenie międzynarodowej. Za projekt odpowiadają też wytwórnie Entertainment 360, Phiphen Pictures oraz Hemlock Circle Productions.

Producentami filmu są Brian Levy, Warner Davis, Todd Friedman, Amanda Bowers i Harris Gurny. Stanowiska producentów wykonawczych zajmują Magnussen i Sarsgaard.

Sarsgaarda widzieliśmy ostatnio w “Batmanie”, gdzie wystąpił jako prokurator okręgowy Gil Colson, a także w miniserialu “Lekomania”. Magnussen ma sobą niedawne role w serialu “Stworzona do miłości” i hicie kinowym “Nie czas umierać”, a wkrótce zagra z Jakiem Gyllenhaalem w remake’u “Road House”. Co ciekawe obaj panowie współpracowali już na planie dramatu sportowego “Niepokonany” (2021).

Previous Article
Devil Inside Lou Taylor Pucci

Lou Taylor Pucci i Caitlin Stasey kontra apokaliptyczny wirus

Next Article
Listy do M. 5 Liczba widzów

"Listy do M. 5" z ponad milionową widownią trzy tygodnie po premierze

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share