Andrzej Piaseczny w filmowym teledysku promującym “Święta inaczej”

Andrzej Piaseczny Wesołych świąt
Andrzej Piaseczny Wesołych świąt – teledysk / Foto: Kanał Andrzeja Piasecznego na YouTubie

Andrzej “Piasek” Piaseczny ma na koncie nie tylko dwanaście albumów studyjnych i cały arsenał hitów, ale też kilka występów filmowo-telewizyjnych, m.in. w “Niani” czy “Trzymajmy się planu”. W filmie “Święta inaczej” wprawdzie nie wystąpił, ale za to nagrał do niego piosenkę. Zobaczcie promocyjny teledysk.

Andrzej Piaseczny Wesołych świąt – singel promujący komedię Święta inaczej

Na wideoklip składają się sceny z nadchodzącego filmu “Święta inaczej”. Sama piosenka ma stanowić naszą własną odpowiedź na nieśmiertelny, bożonarodzeniowy hit – “Last Christmas” zespołu Wham!. Kawałek o wymownym tytule “Wesołych Świąt” został napisany przez Macieja Zielińskiego, który tworzył muzykę również do “Wkręconych 2”, “Nigdy w życiu” czy serialu “Kryminalni”.

W filmie “Święta inaczej” pojawią się jeszcze dwie inne oryginalne piosenki – “Zamówię płatki śniegu” (wyk. Piasek) oraz “Święta, nie Święta” (wyk. Sławek Uniatowski i Klaudia Szafrańska). Premiera komedii w kinach odbędzie się już 25 listopada 2022.

Główną bohaterką filmu “Święta inaczej” jest Ewa (w tej roli Daria Widawska). To typowa perfekcyjna pani domu, która do Świąt Bożego Narodzenia przygotowuje się już od wakacji. Nie tym razem! W przeddzień Wigilii odkrywa, że jej małżeństwo to fikcja, a mąż od dawna nie jest jej wierny. Zraniona kobieta po raz pierwszy w życiu postanawia zrobić coś niespodziewanego: rzuca wszystko i wsiada do pierwszego lepszego pociągu w nieznane.

Tropem zaginionej matki w “Świętach inaczej” ruszają jej dzieci: nastoletni Dorian (Oskar Wojciechowski) i jego starsza siostra Emma (Wiktoria Gąsiewska). Przedzierają się przez zaatakowany śnieżycą kraj, by odkryć zaskakującą prawdę: że czasami święta warto spędzić zupełnie inaczej… (opis fabuły – Monolith Films)

W obsadzie także Karol Dziuba, Wiktoria Kruszczyńska, Agnieszka Mandat i Antoni Sałaj.

Previous Article
Gran Turismo Ruszyły zdjęcia

Ruszyły prace nad filmem "Gran Turismo" z Harbourem i Bloomem

Next Article
Christina Applegate

Christina Applegate ze specjalnym wyróżnieniem: dostała gwiazdę na Hollywood Walk of Fame

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share