Christina Applegate ze specjalnym wyróżnieniem: dostała gwiazdę na Hollywood Walk of Fame

Christina Applegate
Christina Applegate z własną gwiazdą przy Hollywood Walk of Fame / Foto: Wikimedia Commons

Christina Applegate została wyróżniona swoją własną gwiazdą przy słynnej Hollywoodzkiej Alei Sławy. W Los Angeles odbyła się specjalna ceremonia honorująca 50-latkę. Applegate jest znana z takich seriali jak “Już nie żyjesz” czy “Świat według Bundych”.

Christina Applegate z własną gwiazdą przy Hollywood Walk of Fame

Christina Applegate wzięła udział w ceremonii, podczas której przyznano jej własną gwiazdę przy Hollywood Walk of Fame. W przeszłości hollywoodzkie gwiazdy przy Alei Sławy przyznano m.in. Dwayne’owi Johnsonowi, Christinie Aguilerze, Cher czy Alecowi Baldwinowi. W imprezie hołdującej Applegate uczestniczyli m.in. Katey Sagal i David Faustino.

Są to, oczywiście, aktorzy, którzy partnerowali 50-latce w pracy na planie sitcomu “Świat według Bundych”. Serial komediowy o pechowej rodzinie z Chicago był jednym z hitów amerykańskiej ramówki telewizyjnej w latach dziewięćdziesiątych. Niedawno dowiedzieliśmy się, że czwórka aktorów (Sagal, Applegate, Faustino i Ed O’Neill) powróci w swoich rolach w animacji “Married… with Children”.

W ceremonii w Hollywood wzięli udział też Selma Blair, Linda Cardellini i Liz Feldman – twórczyni serialu Netfliksa “Już nie żyjesz” (“Dead to Me”), w którym gra Applegate. Feldman nazwała gwiazdę jedną z najlepszych aktorek swojego pokolenia. Z kolei Sagal chwaliła Applegate za “poczucie humoru, urok osobisty, hart ducha i odwagę”.

W ubiegłym roku u Christiny Applegate zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Było to pierwsze publiczne wystąpienie aktorki od czasu diagnozy.

Aktorka podczas swojej przemowy powiedziała, że pierwszy raz miała styczność z Hollywoodzką Aleją Sław jako mała dziewczynka, gdy czekała w kolejce do kina (na jedną z odsłon “Gwiezdnych wojen”). Uznała wtedy, że sama też musi doczekać się własnej gwiazdy przy słynnej ulicy.

Applegate powiedziała, że jest dumna z wyróżnienia, jakie ją spotkało, i że nikt “nie mógłby sobie wyobrazić, ile to dla niej znaczy”.

Previous Article
Andrzej Piaseczny Wesołych świąt

Andrzej Piaseczny w filmowym teledysku promującym "Święta inaczej"

Next Article
Sylvester Stallone

Schwarzenegger i Stallone byli kiedyś wrogami. Co o ich konflikcie myśli Sly?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share