“Święta inaczej” – zwiastun polskiej, bożonarodzeniowej komedii

Święta inaczej Zwiastun
Święta inaczej Zwiastun / Foto: Monolith, Backstage IPG, Santa Films

Monolith udostępnił na YouTubie świeży zwiastun nadchodzącej, bożonarodzeniowej komedii “Święta inaczej”. W rolach głównych Daria Widawska, Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Film przygotował Patrick Yoka – twórca “Listów do M. 4”.

Święta inaczej Zwiastun bożonarodzeniowej komedii

Oficjalny opis fabuły filmu:

— Ewa (w tej roli Daria Widawska), jak co roku do świąt Bożego Narodzenia przygotowuje się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, ale tym razem nic nie pójdzie po jej myśli. Świat Ewy legnie w gruzach, gdy kobieta przypadkowo dowie się, że mąż ją zdradza, córka oszukuje, a syn trzyma stronę ojca. Nic tylko wsiąść do pociągu w nieznane i po raz pierwszy w życiu zrobić coś spontanicznie.

“Święta inaczej” polscy widzowie obejrzą w kinach już od 25 listopada. Reżyser Patrick Yoka zapowiada, że nakręcił świąteczną komedię z innej perspektywy, a jego dzieło jest “oryginalne”, “zaskakujące”, “świeże”. Według Yoki świat, w którym żyją bohaterowie, nie jest “pełen lukru” i wyidealizowany, a po prostu ludzki, bliski prawdziwego życia.

Yoka nakręcił w przeszłości inną bożonarodzeniową komedię – “Listy do M. 4″ – a także odcinki seriali “Rodzinka.pl” czy “Prawo Agaty”.

W obsadzie “Świąt inaczej” znajdują się: Widawska, Gąsiewska, Zdrójkowski, a także Karol Dziuba, Wiktoria Kruszczyńska, Agnieszka Mandat i Antoni Sałaj.

Źródło: Monolith Films

Previous Article
Świąteczny duch Zwiastun

"Świąteczny duch" - zwiastun komedii z Reynoldsem i Ferrellem

Next Article
Bękart z piekła rodem Zwiastun

"Bękart z piekła rodem" - zwiastun serialu fantasy Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share