Blondwłosy Ryan Gosling na planie zdjęciowym filmu “The Fall Guy”

The Fall Guy Ryan Gosling
The Fall Guy Ryan Gosling na zdjęciach z planu filmowego / Foto: Twitter

Ryan Gosling jest gwiazdą nowego filmu Davida Leitcha – twórcy “Johna Wicka” i “Deadpoola 2″. Mowa o projekcie “The Fall Guy”, który będzie wysokooktanowym kinem akcji z premierą zaplanowaną na marzec 2024 roku. Zobaczcie, jak Gosling prezentuje się na nowych zdjęciach promocyjnych z planu.

The Fall Guy Ryan Gosling na nowych zdjęciach z planu filmowego

“The Fall Guy” będzie uwspółcześnioną, filmową wersją dawnego serialu telewizji ABC. Bohaterem odcinkowej produkcji był Colt Seavers – hollywoodzki kaskader i jednocześnie zapalony łowca nagród. Mężczyzna wykorzystywał swoją wiedzę kaskaderską oraz umiejętności fizyczne, by schwytać groźnych przestępców. Ryan Gosling wcieli się w uwspółcześnioną wersję Seaversa.

Zdjęcia do filmu są obecnie kręcone w Australii, między innymi w Sydney. Niedawno do obsady dołączyli Aaron Taylor-Johnson i Stephanie Hsu; ekipę aktorską zasila też gwiazda “Cichego miejsca”, Emily Blunt. Reżyseruje David Leitch; scenariusz to dzieło Drew Pearce’a (“Iron Man 3”, “Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”). Zobaczcie Ryana Goslinga w wersji blond i charakterystycznej, czerwonej kurtce na planie zdjęciowym.

W “The Fall Guy” Gosling wcieli się w kaskadera, który poszukuje pewnego zaginionego gwiazdora kina akcji – będzie to więc projekt o metafikcyjnej wymowie. Producentami filmu są Gosling, Leitch, Kelly McCormick i Guymon Casady. Premierę zaplanowano na 1 marca 2024 roku.

David Leitch wyreżyserował ostatnio dobrze oceniony przez krytyków film sensacyjny “Bullet Train”, który został też hitem frekwencyjnym w kinach. Dorobek aktorski Ryana Goslinga zamyka niedawny thriller serwisu Netflix, “Gray Man” (w obsadzie także Chris Evans i Ana de Armas).

Previous Article
Dust Bunny Mads Mikkelsen

Mads Mikkelsen gwiazdą nowego projektu twórcy "Hannibala"

Next Article
Darkness of Man Jean-Claude Van Damme

Van Damme wciąż w formie. Zagra w dramacie sensacyjnym "Darkness of Man"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share