Van Damme wciąż w formie. Zagra w dramacie sensacyjnym “Darkness of Man”

Darkness of Man Jean-Claude Van Damme
Darkness of Man Jean-Claude Van Damme gwiazdą dramatu sensacyjnego / Foto: Warner Bros., Cannon Films

Jean-Claude Van Damme lata świetności ma już wprawdzie za sobą, ale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o showbiznes. Niedawno deklarował, że prawdopodobnie zejdzie z przysłowiowej sceny jako aktor. Dziś dowiadujemy się, że zagra w filmie noir – “Darkness of Man”.

Darkness of Man Jean-Claude Van Damme w nietypowej, dramatycznej roli

Za reżyserię “Darkness of Man” będzie odpowiadał James Cullen Bressack, który najbardziej kojarzony jest jako twórca szokującego horroru typu home invasion, “Hate Crime”. Niedawno pracował też przy filmie akcji “Hot Seat” z udziałem Mela Gibsona. Plany realizacji projektu zapowiedziano podczas trwającego American Film Market.

Bressack napisał scenariusz “Darkness of Man” wspólnie z Aletheą Cho, a pomysł na fabułę pochodzi od samego Van Damme’a. W filmie “Darkness of Man” Jean-Claude Van Damme wcieli się w Russella Hatcha – agenta Interpolu, który zostaje przyszywanym “ojcem” Jaydena. Jest to syn pewnego informatora, który ginie podczas wykonywanej misji. Hatch próbuje chronić chłopca i jego wujka przed członkami brutalnego gangu.

Zdjęcia do “Darkness of Man” będą powstawały w Los Angeles począwszy od stycznia przyszłego roku. Van Damme zapowiedział, że będzie to “projekt powstający z czystej pasji”; aktor planuje zaprezentować w filmie swój talent dramatyczny. Nie miał do tego okazji praktycznie w żadnym swoim przeboju (jak np. “Kickboxer” czy “Uniwersalny żołnierz”).

Innym planowanym projektem z udziałem Van Damme’a jest akcyjniak “Silent Kill” od Anthony’ego Hickoxa. U boku gwiazdora kina kopanego pojawi się Vernon Davis.

Niedawno na Netfliksie pojawił się też premierowy film z Van Damme’em – “Ostatni najemnik”.

Previous Article
The Fall Guy Ryan Gosling

Blondwłosy Ryan Gosling na planie zdjęciowym filmu "The Fall Guy"

Next Article
Heart Land Donald Sutherland

Donald Sutherland wystąpi w postapokaliptycznym thrillerze

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share