Mads Mikkelsen gwiazdą nowego projektu twórcy “Hannibala”

Dust Bunny Mads Mikkelsen
Dust Bunny Mads Mikkelsen w nowym filmie twórcy Hannibala / Foto: Wikimedia Comm.

Mads Mikkelsen (“Na rauszu”) wystąpi w nowym filmie Bryana Fullera pt. “Dust Bunny”. Będzie to kolejny projekt twórcy hitowego serialu “Hannibal”, gdzie, notabene, rolę tytułową grał właśnie Mikkelsen. “Dust Bunny” będzie nostalgicznym powrotem do przeszłości – konkretnie do szalonych lat 80.

Dust Bunny Mads Mikkelsen wystąpi w nowym filmie Bryana Fullera

Bryan Fuller jest reżyserem, scenarzystą i producentem filmu “Dust Bunny”. 53-latek pozostaje najbardziej znany jako showrunner serialu NBC “Hannibal”, który doczekał się trzech sezonów, zebrał pozytywne recenzje i plasował się na listach najlepszych produkcji telewizyjnych w latach 2013-2015. Fuller pracował także przy takich projektach jak “Star Trek: Discovery” czy “Gdzie pachną stokrotki”.

Prace na planie zdjęciowym filmu mają rozpocząć się w styczniu 2023 roku. Będzie to historia ośmioletniej dziewczynki, która postanawia pomóc ekscentrycznej sąsiadce – twierdzi ona, że pod jej łóżkiem żyje potwór, który pożarł jej rodzinę. Twórcy zapewniają, że w ich rękach powstanie projekt “innowacyjny” i “odkrywczy”, nieprzypominający innych filmów fabularnych z ostatnich lat.

Obraz pomyślany został jako kino nostalgicznie nawołujące do horrorów lat osiemdziesiątych, ale ma to być kino grozy skierowane dla nieco młodszych widzów, poniekąd familijne. Na razie nie wiadomo, kogo zagra w filmie Mikkelsen.

Za realizację “Dust Bunny” odpowiedzialne będą wytwórnie Entertainment One oraz Thunder Road. Stanowiska producenckie, poza Fullerem, zajmą też Basil Iwanyk oraz Erica Lee.

Previous Article
Lupita Nyong'o

Lupita Nyong’o wystąpi w spin-offie "Cichego miejsca"

Next Article
The Fall Guy Ryan Gosling

Blondwłosy Ryan Gosling na planie zdjęciowym filmu "The Fall Guy"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share