Shelley Duvall wraca do aktorstwa po ponad 20 latach

The Forest Hills Shelley Duvall
The Forest Hills Shelley Duvall wraca do aktorstwa / Foto: Warner Bros., The Producer Circle Company

Shelley Duvall wraca do aktorstwa. Gwiazda legendarnego horroru “Lśnienie” oraz filmów Roberta Altmana już od blisko dwudziestu lat nie udziela się w showbiznesie. Teraz dowiadujemy się, że wystąpi w jednej z ról w niezależnym horrorze “The Forest Hills”. Co wiemy o projekcie?

The Forest Hills Shelley Duvall w pierwszej roli filmowej od 20 lat

Ostatnio Shelley Duvall zagrała postać pani detektyw w komedii “Manna from Heaven” z udziałem między innymi Cloris Leachman i Louise Fletcher. Film ukazał się w 2002 roku, później aktorka wycofała się z showbiznesu. Teraz dowiadujemy się, że Duvall będzie gwiazdą horroru “The Forest Hills”, którego reżyserem i scenarzystą jest Scott Goldberg.

Shelley Duvall wystąpi w filmie jako matka zaburzonego emocjonalnie Rico (w tej roli Chiko Mendez). Bohaterem “The Forest Hills” będzie pewien mężczyzna, który doznaje urazu głowy w trakcie wędrówki po górach Catskill i jest prześladowany przez koszmarne wizje. Ma to być horror o tematyce wiłkołaczej.

Poza Duvall i Mendezem w horrorze wystąpią też Edward Furlong – znany między innymi z “Terminatora 2” – oraz ikona kina grozy Dee Wallace. Obsadę zasilają również Debbie Rochon, Robert Leckington, Linda Flores, Sherrie Renea Lewis i Jesse-Lee- Lafferty. Za realizację filmu mają odpowiadać wytwórnie Dreznick Goldberg Productions i Digital Thunderdome Studios.

Film już teraz znajduje się na etapie produkcji.

Do najwybitniejszych filmów z udziałem Shelley Duvall należą “Lśnienie”, “Annie Hall”, “Trzy kobiety”, “Nashville” i “Brewster McCloud”. Za rolę w “Trzech kobietach” aktorka była nominowana do statuetki BAFTA i została nagrodzona na festiwalu w Cannes. Duvall ma też na koncie dwie nominacje do Emmy Award.

Previous Article
Venom 3 Kelly Marcel

Wiemy, kto wyreżyseruje film "Venom 3" Marvela

Next Article
Lupita Nyong'o

Lupita Nyong’o wystąpi w spin-offie "Cichego miejsca"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share