“Werewolf by Night” – pierwszy zwiastun filmu Marvela i Disney+

Werewolf by Night Zwiastun
Werewolf by Night Zwiastun filmu / Foto: Disney+, Marvel Studios

“Werewolf by Night” to tytuł specjalnego projektu powstałego dla platformy Disney+. Godzinny film w reżyserii Michaela Giacchino zadebiutuje w serwisie streamingowym już za około miesiąc i w roli głównej zobaczymy w nim Gaela Garcíę Bernala. Obejrzyjcie pierwszy oficjalny zwiastun.

Werewolf by Night Zwiastun filmu Marvela/Disney+

“Werewolf by Night” to sześćdziesięciominutowy program specjalny stworzony z myślą o emisji na Disney+. Obraz należy do kanonu MCU (Marvel Cinematic Universe), a jego producentem wykonawczym jest Kevin Feige – prezes Marvel Studios. Przeczytajcie opis fabuły filmu:

— W mroczną i ponurą noc grupa łowców potworów wyłania się spomiędzy cieni. Gdy umiera ich lider, członkowie zespołu gromadzą się w Świątyni Heliotropu. Następuje makabryczny rytuał, a uczestnicy spotkania zostają zmuszeni wziąć udział w śmiertelnej rywalizacji o pewien potężny relikt. Wkrótce dojdzie do starcia z niebezpiecznym potworem.

Rolę Jacka Russella alias tytułowego Nocnego Wilkołaka zagrał Gael García Bernal (“Dzienniki motocyklowe”), a w obsadzie znajdują się również Laura Donnelly (“Nierealne”), Eugenie Bondurant (“Obecność 3: Na rozkaz diabła”), Harriet Sansom Harris, Kirk R. Thatcher i Al Hamacher.

Reżyser Michael Giacchino jest laureatem Oscara, który pracował między innymi przy niedawnym “Batmanie”, nagradzanym “Jojo Rabbit” czy hitowym filmie “Spider-Man: Bez drogi do domu”. Scenariusz napisała Heather Quinn (“Hawkeye”) we współpracy z Peterem Cameronem (“Moon Knight”).

Premiera “Werewolf by Night” na Disney+ odbędzie się 7 października 2022. Zwiastun filmu zaprezentowano podczas imprezy D23 Expo.

Previous Article
Star Wars: Skeleton Crew Jude Law

"Star Wars: Skeleton Crew" - Jude Law na zdjęciu z serialu

Next Article
The Peripheral Zwiastun

"The Peripheral" - zwiastun serialu Prime Video z Chloë Grace Moretz

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share