Reklama

Nicolas Cage gwiazdą survivalowego thrillera w stylu “Cichego miejsca”

Sand and Stones Nicolas Cage
Sand and Stones Nicolas Cage gwiazdą thrillera survivalowego / Foto: Lionsgate, Saturn Films, Monolith Films

Już w listopadzie w Dublinie wystartuje produkcja nowego filmu z Nicolasem Cage’em – jego tytuł to “Sand and Stones”. Będzie to skrzyżowanie kina akcji z thrillerem i filmem survivalowym. Cage zagra ojca chroniącego synów przed potworami. Całość może przypominać “Ciche miejsce” Johna Krasinskiego.

Sand and Stones Nicolas Cage gwiazdą survivalowego dreszczowca

Akcja filmu będzie toczyć się w świecie, w którym społeczeństwo stoczyło się na samo dno, a populacja stanowczo zmalała. Nicolas Cage wcieli się w głównego bohatera – samotnika, który zdołał ujść z życiem i zamieszkuje odizolowaną farmę. Towarzyszą mu dwaj nastoletni synowie-bliźniacy. Nie oznacza to, że są oni bezpieczni. Każdego wieczoru, tuż po zachodzie słońca na łowy wyruszają straszne potwory, które polują na ludzi. Jeden z chłopców popełnia błąd, który może kosztować resztę życie. Zaczyna się dramatyczna walka o przetrwanie.

Film “Sand and Stones” wyreżyseruje Ben Brewer, twórca teledysków zajmujący się też efektami specjalnymi (m.in. do niedawnego hitu “Wszystko wszędzie naraz”). W 2016 roku wyreżyserował on thriller “Skarbiec”, przy którym pierwszy raz poznał Nicolasa Cage’a. Teraz panowie znów spotkają się na planie zdjęciowym. Scenariusz przygotował Michael Nilon.

Nilon był też producentem filmów z Cage’em: “Niewesołego miasteczka” i “Nieznośnego ciężaru wielkiego talentu”. Jedną z producentek “Sand and Stones” będzie Arianne Fraser, która powiedziała w niedawnym wywiadzie:

— Jesteśmy naprawdę podekscytowani na myśl o współpracy z Nicolasem Cage’em – znakomitym aktorem, który nie ma sobie równych jako ikoniczny, wpływowy aktor o legendarnej charyzmie. “Sand and Stones” to ekscytujący projekt survivalowo-sensacyjny. Wyróżnia go wybitny scenariusz Mike’a Nilona, dużo energii. Na pewno spodoba się światowej widowni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Książęta Sezon 2 Zwiastun

"Książęta", sezon 2. - oficjalny polski zwiastun serialu Netfliksa

Next Article
Sacha Baron Cohen jako Mefistofeles

Sacha Baron Cohen jako Mefistofeles w serialu MCU

Related Posts
Total
1
Share