“Książęta”, sezon 2. – oficjalny polski zwiastun serialu Netfliksa

Książęta Sezon 2 Zwiastun
Książęta Sezon 2 Zwiastun serialu / Foto: Netflix

“Gdy zagubisz siebie… odnajdziesz to, co naprawdę się liczy”. Netflix zaprezentował oficjalny polski zwiastun serialu “Książęta” – a właściwie jego 2. sezonu. Widzowie pokochali tę szwedzką produkcję, gdy zadebiutowała na platformie streamingowej trochę ponad rok temu. Jak prezentuje się zapowiedź serii drugiej?

Książęta Sezon 2 Zwiastun serialu

Serial “Książęta” zadebiutował na Netfliksie latem 2021 roku. Drugi sezon będzie miał premierę już 1 listopada 2022. W ostatnim odcinku serii pierwszej tytułowy bohater wyznał miłość Simonowi; całość zakończył cliffhanger. Na razie nie wiadomo, o czym opowiedzą dalsze odcinki, kto w nich wróci, a kto nie.

W pierwszej serii wystąpili Edvin Ryding, Omar Rudberg, Malte Gårdinger, Frida Argento i Nikita Uggla. Pierwszy z aktorów zagrał księcia Szwecji, Wilhelma, który zaczyna naukę w prywatnym liceum i tu zakochuje się w koledze z klasy. Nie jest on jednak przedstawicielem monarchii, a chłopakiem z niezamożnej rodziny.

Serial zebrał pozytywne recenzje, w których uznano go za skrzyżowanie “Szkoły dla elity” z “Plotkarą” i “The Crown”. Był on też hitem wśród widzów; nadejście drugiego sezonu było więc nieuniknione.

Zdjęcia do 2. sezonu wystartowały już w lutym 2022 roku. Jeśli będzie on równie długi, jak pierwszy, będzie liczył sześć odcinków.

“Książęta” nie są jedynym serialem o tematyce LGBTQ dostępnym na Netfliksie. Tę (długą) listę zasilają m.in. takie pozycje jak “Sex Education”, “Orange Is the New Black”, “Singiel w Nowym Jorku”, “Szkoła dla elity”, “Bonding”, “Special”, “Heartstopper” czy “Feel Good”.

Previous Article
Gang Zielonej Rękawiczki Premiera

Premiera na Netfliksie: serial komediowy "Gang Zielonej Rękawiczki"

Next Article
Sand and Stones Nicolas Cage

Nicolas Cage gwiazdą survivalowego thrillera w stylu "Cichego miejsca"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share