Sacha Baron Cohen jako Mefistofeles w serialu MCU

Sacha Baron Cohen jako Mefistofeles
Sacha Baron Cohen jako Mefistofeles w serialu Marvela / Foto: Wikimedia Comm.

Sacha Baron Cohen to kolejny aktor, który stał się częścią MCU – Marvel Cinematic Universe. Słynny ekranowy Borat wystąpi w serialu platformy Disney+ pt. “Ironheart”, wcielając się w postać komiksowego antybohatera.

Sacha Baron Cohen jako Mefistofeles w serialu od Disneya i Marvela

Według plotek Sacha Baron Cohen wcieli się w czarny charakter o wymownym imieniu Mephisto. Postać wzorowana jest na Mefistofelesie – upadłym aniele, który pojawił się między innymi w “Fauście” Johanna Wolfganga von Goethego. Aktor został niedawno przyłapany przez fotoreporterów, kiedy kręcił się przy kompleksie Pinewood Studios w Anglii. Czy to przypadek? Według portali filmowych – nie.

Rzecznicy studia Marvela na razie nie potwierdzili jeszcze, że Cohen wystąpi w “Ironheart”, ale fani wiedzą swoje i internet też. Po cichu mówi się, że występ w serialu Disney+ pociągnie za sobą role w innych marvelowskich projektach, jak na przykład spin-off “WandaVision” – “Agatha: Coven of Chaos”.

O udziale Cohena w marvelowskim serialu informują liczni użytkownicy Twittera, w tym strony skupiające się na tematyce komiksowej.

W Mefistofelesa wcielił się między innymi Peter Fonda w kultowym filmie “Ghost Rider” z 2007 roku.

Previous Article
Sand and Stones Nicolas Cage

Nicolas Cage gwiazdą survivalowego thrillera w stylu "Cichego miejsca"

Next Article
Egzorcysta Reboot

Wiemy, kiedy ruszają zdjęcia do nowego "Egzorcysty"

Related Posts
Total
0
Share