Curtis chce nakręcić sequel “Prawdziwych kłamstw” ze Schwarzeneggerem

Prawdziwe kłamstwa 2
Prawdziwe kłamstwa 2 – nowe wieści / Foto: 20th Century Fox, Universal

Co powiecie na kontynuację “Prawdziwych kłamstw”? Kultowy film akcji z Jamie Lee Curtis i Arnoldem Schwarzeneggerem doczeka się już przeróbki telewizyjnej, mianowicie serialu na CBS. A co z sequelem? Na temat potencjalnego filmu wypowiedziała się 63-letnia Curtis.

Prawdziwe kłamstwa 2 – Jamie Lee Curtis o potencjalnym sequelu

W Hollywood odbyła się specjalna ceremonia, w ramach której Jamie Lee Curtis odcisnęła swoje dłonie przy słynnej Alei Sław (Walk of Fame). W wydarzeniu uczestniczył też Arnold Schwarzenegger – duet zagrał małżeństwo uwikłane w sensacyjną intrygę we wspomnianych “Prawdziwych kłamstwach” z 1994 roku.

Curtis promowała swój nowy film (“Halloween. Finał”), kiedy nagle zapytano ją o “Prawdziwe kłamstwa”. W wywiadzie dla “Entertainment Tonight” powiedziała: “Arnold jest naprawdę uroczy. Zapytałam go – ‘Stary, dlaczego nie nakręcimy kolejnych ‘Kłamstw’?”.

W rozmowie z dziennikarzem Jamie Lee Curtis przyznała, że do dziś jest fanką “Prawdziwych kłamstw” i chętnie wystąpiłaby w sequelu tej kultowej produkcji z lat dziewięćdziesiątych. Nie jest to równoznaczne z zielonym światłem, jakie film otrzymałby na realizację, bo wszystko pozostaje na razie w sferze spekulacji, ale widać, że szanse nie są przekreślone.

“Prawdziwe kłamstwa” miały premierę w lipcu 1994 roku. Film wyreżyserował James Cameron i poza Curtis oraz Schwarzeneggerem zagrali w nim także Bill Paxton, Tom Arnold oraz Tia Carrere. Był to jeden z najlepiej zarabiających blockbusterów roku, a także pierwsza produkcja w historii kina, której koszty przekroczyły 100 mln USD. W notowaniach box office’u “Prawdziwe kłamstwa” przyniosły aż 379 mln dolarów.

Previous Article
Diabeł ubiera się u Prady 2

Czy powstanie "Diabeł ubiera się u Prady 2"? Odpowiada Anne Hathaway

Next Article
Julianne Moore jako Mary Villiers

Julianne Moore jako Mary Villiers w dramacie kostiumowym AMC i Sky

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share