Serialowe “Prawdziwe kłamstwa”: Ginger Gonzaga żoną Steve’a Howeya

Prawdziwe kłamstwa serial
Prawdziwe kłamstwa serial – wybrano główną aktorkę / Foto Prime Movies: instagram.com/gingerthejester

Wybrano aktorów pierwszoplanowych, którzy wystąpią w serialu “True Lies”, adaptującym film “Prawdziwe kłamstwa” Jamesa Camerona. Niedawno ogłoszono, że główną rolę męską zagra Steve Howey (“Shameless – Niepokorni”). Teraz wiemy też, kto będzie jego ekranową małżonką. Jak donosi “Variety”, angaż otrzymała aktorka Ginger Gonzaga.

Gonzaga pojawiła się między innymi w komediodramacie “Umrzeć ze śmiechu”, a już wkrótce zobaczymy ją w marvelowskim serialu “She-Hulk”, powstającym dla Disney+.

Prawdziwe kłamstwa serial – Ginger Gonzaga przejmuje rolę po Jamie Lee Curtis

W serialu “Prawdziwe kłamstwa” Ginger Gonzaga pojawi się jako Helen – żona sprzedawcy komputerowego, Harry’ego Taskera, który w istocie pracuje dla agencji wywiadowczej i jest zawodowym szpiegiem. W filmowym oryginale z 1994 roku ten duet popisowo zagrali Arnold Schwarzenegger i Jamie Lee Curtis.

Fabuła serialu ma być podobna do tej znanej z filmu. Helen, znudzona życiem małżeńskim i wieczną nieobecnością męża, wpada na trop nietypowej afery. Okazuje się, że Harry skrywa szokujący sekret, który paradoksalnie może sprawić, że między małżonkami odrodzi się dawno przygasła pasja.

Producentami wykonawczymi serialowych “Prawdziwych kłamstw” będą James Cameron i Rae Sanchini. Scenariusz serialu przygotował Matt Nix, a reżyserią zajmie się Anthony Hemingway. Produkcja miała ukazać się na antenie CBS jesienią tego roku. Obecnie wiadomo tylko, że pierwszy odcinek “True Lies” zadebiutuje w amerykańskiej telewizji w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Realizacją “Prawdziwych kłamstw” zajmą się wytwórnie Lightstorm Entertainment oraz Wonderland Sound and Vision. W Hollywood pojawiły się pogłoski, że Schwarzenegger może wystąpić w serialu w roli cameo.

Poprzedni
Nie czas umierać recenzje

"Nie czas umierać" - pierwsze recenzje. Kto chwali nowego Bonda, a kto postawił na nim krzyżyk?

Następny
The Office PL zwiastun

Zwiastun "The Office PL" już w sieci. Jak prezentuje się polska wersja uznanego sitcomu?

Sprawdź także
Total
1
Share