Reklama

Alexandra Daddario w filmie o dojrzewaniu niebinarnego nastolatka

I Wish You All the Best Alexandra Daddario
I Wish You All the Best – Alexandra Daddario w obsadzie filmu / Foto: Kadr z filmu “Baywatch. Słoneczny patrol” (2017; Paramount, Seven Bucks)

Alexandra Daddario wystąpi w filmie “I Wish You All the Best” – adaptacji bestsellerowej książki Masona Deavera. Będzie to dramat typu coming-of-age, opowiadający o dorastaniu niebinarnego, nastoletniego bohatera.

I Wish You All the Best Alexandra Daddario w ekranizacji znanej książki

Film wyreżyseruje Tommy Dorfman, która do tej pory działała głównie jako aktorka, pojawiając się w “Trzynastu powodach” czy “Jane the Virgin”. “I Wish You All the Best” będzie debiutem reżyserskim Dorfman, która zajmie się też produkcją i przygotuje scenariusz. Prawa do tytułu udało się nabyć już trzy lata temu.

Bohaterem książki jest niebinarny nastolatek, który zostaje wyrzucony z domu przez konserwatywnych, prawicowych rodziców. Zamieszkuje u swojej dawno niewidzianej siostry i jej męża. W ten sposób zaczyna się osobista, wewnętrzna podróż, której celem jest odkrycie, czym są miłość i przyjaźń oraz przede wszystkim poznanie własnej wartości.

Realizacją obrazu zajmie się studio ACE Entertainment, a producentami, poza Dorfman, będą Matt Kaplan, Aubrey Bendix i Braden Bochner. W Polsce książka Deavera wyszła pod tytułem “Wszystko co najlepsze”; wydawcą było Wee need Ya. W tej chwili nie potwierdzono jeszcze, kogo zagra Alexandra Daddario; możliwe, że siostrę głównego bohatera.

Daddario pozostaje najbardziej znana z ról w filmach “Baywatch. Słoneczny patrol” i “San Andreas” (w obu grała z The Rockiem). Wystąpiła też w roli głównej w “Pile mechanicznej 3D” – odsłonie kultowej serii horrorów zapoczątkowanej przez Tobiego Hoopera. Wkrótce w aktorskim CV 36-latki pojawi się nowy tytuł. Mowa o serialu fantasy “Mayfair Witches”, który niebawem doczeka się emisji pierwszego odcinka.

Nie wiadomo, kiedy premierę zaliczy ekranizacja “I Wish You All the Best”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Blackwater Lane Dermot Mulroney

Dermot Mulroney w thrillerze psychologicznym z wątkiem zabójstwa

Next Article
Egzorcyzmy siostry Ann Zwiastun

"Egzorcyzmy siostry Ann" - zobacz oficjalny polski zwiastun

Related Posts
Total
1
Share