Alexandra Daddario w filmie o dojrzewaniu niebinarnego nastolatka

I Wish You All the Best Alexandra Daddario
I Wish You All the Best – Alexandra Daddario w obsadzie filmu / Foto: Kadr z filmu “Baywatch. Słoneczny patrol” (2017; Paramount, Seven Bucks)

Alexandra Daddario wystąpi w filmie “I Wish You All the Best” – adaptacji bestsellerowej książki Masona Deavera. Będzie to dramat typu coming-of-age, opowiadający o dorastaniu niebinarnego, nastoletniego bohatera.

I Wish You All the Best Alexandra Daddario w ekranizacji znanej książki

Film wyreżyseruje Tommy Dorfman, która do tej pory działała głównie jako aktorka, pojawiając się w “Trzynastu powodach” czy “Jane the Virgin”. “I Wish You All the Best” będzie debiutem reżyserskim Dorfman, która zajmie się też produkcją i przygotuje scenariusz. Prawa do tytułu udało się nabyć już trzy lata temu.

Bohaterem książki jest niebinarny nastolatek, który zostaje wyrzucony z domu przez konserwatywnych, prawicowych rodziców. Zamieszkuje u swojej dawno niewidzianej siostry i jej męża. W ten sposób zaczyna się osobista, wewnętrzna podróż, której celem jest odkrycie, czym są miłość i przyjaźń oraz przede wszystkim poznanie własnej wartości.

Realizacją obrazu zajmie się studio ACE Entertainment, a producentami, poza Dorfman, będą Matt Kaplan, Aubrey Bendix i Braden Bochner. W Polsce książka Deavera wyszła pod tytułem “Wszystko co najlepsze”; wydawcą było Wee need Ya. W tej chwili nie potwierdzono jeszcze, kogo zagra Alexandra Daddario; możliwe, że siostrę głównego bohatera.

Daddario pozostaje najbardziej znana z ról w filmach “Baywatch. Słoneczny patrol” i “San Andreas” (w obu grała z The Rockiem). Wystąpiła też w roli głównej w “Pile mechanicznej 3D” – odsłonie kultowej serii horrorów zapoczątkowanej przez Tobiego Hoopera. Wkrótce w aktorskim CV 36-latki pojawi się nowy tytuł. Mowa o serialu fantasy “Mayfair Witches”, który niebawem doczeka się emisji pierwszego odcinka.

Nie wiadomo, kiedy premierę zaliczy ekranizacja “I Wish You All the Best”.

Previous Article
Blackwater Lane Dermot Mulroney

Dermot Mulroney w thrillerze psychologicznym z wątkiem zabójstwa

Next Article
Egzorcyzmy siostry Ann Zwiastun

"Egzorcyzmy siostry Ann" - zobacz oficjalny polski zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share