“Egzorcyzmy siostry Ann” – zobacz oficjalny polski zwiastun

Egzorcyzmy siostry Ann Zwiastun
Egzorcyzmy siostry Ann Zwiastun / Foto: Monolith, Lionsgate, Gold Circle Films

Monolith udostępnił w sieci oficjalny polski zwiastun horroru “Egzorcyzmy siostry Ann”. Paranormalny straszak od twórców tak znanych filmów jak “Halloween: 20 lat później” czy “Ostatni egzorcyzm” będzie miał swoją polską premierę w sam raz na święto duchów.

Egzorcyzmy siostry Ann Zwiastun filmu z Jacqueline Byers

Jacqueline Byers występuje w filmie jako tytułowa siostra Anna – pierwsza kobieta-egzorcystka. Jest ona przekonana, że jej powołaniem jest walka z demonami. Już w dzieciństwie uświadomiła sobie, że ma wyjątkowy dar. Nie może jednak się nim dzielić, ponieważ stanowisko kościoła, który wypowiada wojnę siłom ciemności, jest nieubłagane – egzorcystami mogą być tylko księża. Dlaczego? Bo dla kobiet spotkanie z demonem jest zbyt niebezpieczne. To jednak siostry nie zniechęca. Poza tym jej mistrz i mentor, pozwala uczestniczyć Annie w szkoleniu z pozycji obserwatorki. Podczas jednej z przerażających sesji, zakonnica doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Już niebawem okaże się, że jedyną osobą zdolną stawić mu czoła jest właśnie siostra Anna… (opis fabuły – Monolith Films)

Zobaczcie polski zwiastun filmu “Egzorcyzmy siostry Ann”.

Film ukaże się w polskich kinach 28 października, w sam raz przed halloween. Za reżyserię odpowiada Daniel Stamm – twórca między innymi innych gatunkowych hitów, “Ostatniego egzorcyzmu” i “13 grzechów”. W obsadzie także zobaczymy kilku aktorów znanych z horrorów. Chociażby Virginię Madsen, która wsławiła się jako ambitna studentka antropologii Helen Lyne w pierwszym “Candymanie“, czy zmarłego w 2020 roku Bena Crossa (“Egzorcysta: Początek”). Towarzyszą im Christian Navarro (“Trzynaście powodów”), Colin Salmon, Debora Zhecheva, Lisa Palfrey, Nicholas Ralph i Velizar Binev.

Scenariusz “Egzorcyzmów…” przygotował Robert Zappa, który ma w swoim dorobku także skrypt do “Halloween: 20 lat później” z Jamie Lee Curtis.

Film “Egzorcyzmy siostry Ann” to idealna propozycja dla fanów opowieści z dreszczykiem i doskonały pomysł na halloweenowy seans.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
I Wish You All the Best Alexandra Daddario

Alexandra Daddario w filmie o dojrzewaniu niebinarnego nastolatka

Next Article
Diabeł ubiera się u Prady 2

Czy powstanie "Diabeł ubiera się u Prady 2"? Odpowiada Anne Hathaway

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share