“Zombie Town”: Aykroyd i Chase w ekranizacji książki R.L. Stine’a

Zombie Town Dan Aykroyd
Zombie Town Dan Aykroyd i Chevy Chase znów razem na ekranie / Foto: Kadr z filmu “Szpiedzy tacy jak my” (1985; Warner Bros.)

Dan Aykroyd i Chevy Chase ponownie spotkają się na planie filmowym! Legendarni aktorzy komediowi, którzy ostatnio pojawili się przed kamerą w “Samych kłopotach” ponad trzy dekady temu, wystąpią w ekranizacji książki R.L. Stine’a. Projekt nosi tytuł “Zombie Town” i będzie skierowany do ciut młodszych widzów.

Zombie Town Dan Aykroyd i Chevy Chase zagrają w filmie przygodowym dla młodzieży

Film będzie bazował na książce R.L. Stine’a z 2012 roku. Bohaterem będzie dwunastoletni Mike, który wybiera się do kina wraz z przyjaciółką na seans tytułowego horroru “Miasteczko Zombie”. Na sali dochodzi do zaskakującego zdarzenia – żywe trupy przedostają się z dużego ekranu prosto do świata ludzi. Okolica pogrąża się w chaosie, a nastolatkowie muszą uratować mieszkańców. Na razie nie wiadomo jeszcze, kogo zagrają Chase i Aykroyd.

Panowie wystąpili razem w czterech filmach: “Szpiedzy tacy jak my” (1985), “Kto tu zwariował?” (1988), “Golfiarze II” (1988) oraz “Same kłopoty” (1991). Wcześniej byli członkami obsady programu telewizyjnego “Saturday Night Live”.

Zdjęcia do “Zombie Town” już wystartowały – odbywają się w Ontario, na terenie Kanady. Madi Monroe i Marlon Kazadi grają role główne – zakochanych w sobie Amy i Mike’a. Fakt, że Aykroyd i Chase dopiero teraz dołączają do obsady, może oznaczać, iż ich role nie są zbyt duże.

Ekipę aktorską zasilają ponadto: Henry Czerny (“Krzyk 6”), Brenna Coates (“Koroner”), Bruce McCulloch, Scott Thompson, Callan Potter, Chris Farquhar, Ryan Anthony Mauro i Chattrisse Dolabaille. Film reżyseruje Peter Lepeniotis.

R.L. Stine słynie z zamiłowania do upiornych monstrów i historii z dreszczykiem, a jego opus magnum jest seria książek pt. “Gęsia skórka”, która doczekała się już adaptacji serialowej w latach 90., adaptacji filmowej kilka lat temu i doczeka się kolejnego serialu na Disney+.

Previous Article
House of Spoils Barbie Ferreira

Gwiazda "Euforii" w thrillerze psychologicznym Prime Video

Next Article
Bunt na okręcie Kiefer Sutherland

Powstanie remake "Buntu na okręcie" z Kieferem Sutherlandem

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share