“Świąteczny duch” – zwiastun komedii z Reynoldsem i Ferrellem

Świąteczny duch Zwiastun
Świąteczny duch Zwiastun komedii / Foto: Apple TV+, Gloria Sanchez Prod., Maximum Effort

Coraz bliżej święta? Na to wygląda – i to nie halloween. W sieci coraz częściej pojawiają się zapowiedzi filmów o tematyce bożonarodzeniowej. Jednym z nich jest “Spirited” – tytuł polski: “Świąteczny duch”. W rolach głównych słynny ekranowy Deadpool – Ryan Reynolds i Will Ferrell.

Świąteczny duch Zwiastun komedii z Ryanem Reynoldsem

Film będzie stanowił uwspółcześnioną adaptację “Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa, a Ryan Reynolds wystąpi w niej jako Clint Briggs – odpowiedź na postać słynnego skąpca, Ebenezera Scrooge’a. Reynolds zagra okropnego mężczyznę, który jest egoistą traktującym wszystkich wokół przedmiotowo. Bohater weźmie udział w fantastycznej i magicznej zarazem podróży, podczas której trzy duchy (przeszłości, teraźniejszości i przyszłości) pokażą mu, co w życiu najważniejsze, a czego należy unikać.

Poza Reynoldsem w filmie grają też Will Ferrell (duch teraźniejszości), Octavia Spencer, Sunita Mani, Patrick Page, Aimee Carrero, Joe Tippett, Marlow Barkley, Jen Tullock i P.J. Byrne.

Celem wyjątkowej podróży Reynoldsa i Ferrella będzie odkrycie, co spowodowało, że główny bohater stał się zgorzkniały i pozbawiony empatii. “Spirited” to, oczywiście, nie pierwsza adaptacja “Opowieści wigilijnej”. Niektóre z poprzednich ekranizacji to: “Scrooge” (1951, w roli głównej Alastair Sim), “Opowieść wigilijna” (1970, w roli głównej Albert Finney), “Wigilijny show” (1988; w roli przodującej Bill Murray).

Za reżyserię “Spirited” odpowiada Sean Anders, który przygotował scenariusz wraz z Johnem Morrisem. Film doczeka się swojej premiery streamingowej już 18 listopada 2022 na Apple TV+.

Previous Article
Red One Lucy Liu

Lucy Liu pojawi się w filmie "Red One" z The Rockiem

Next Article
Święta inaczej Zwiastun

"Święta inaczej" - zwiastun polskiej, bożonarodzeniowej komedii

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share