Lucy Liu pojawi się w filmie “Red One” z The Rockiem

Red One Lucy Liu
Red One Lucy Liu wystąpi w filmie z Dwayne’em Johnsonem / Foto: Wikimedia Comm.

Lucy Liu (“Chicago”, “Aniołki Charliego”) jest kolejną aktorką, która dołącza do filmu “Red One”. Aktorka chińskiego pochodzenia wystąpi w nadchodzącej superprodukcji u boku Dwayne’a “The Rocka” Johnsona oraz Chrisa Evansa. Premiera w okolicy 2023 roku.

Red One Lucy Liu w obsadzie komedii akcji z The Rockiem

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, w jaką postać wcieli się Lucy Liu. “Red One” to komedia sensacyjna z akcją osadzoną w Boże Narodzenie, ale szczegóły fabularne także trzymane są w tajemnicy. Pomysł na historię opracował Hiram Garcia, który współpracował z Dwayne’em Johnsonem przy “Jumanji: Przygodzie w dżungli, “San Andreas” czy “Baywatch. Słonecznym patrolu”. Jednocześnie w mediach zaprzeczono, że The Rock wcieli się w filmie w postać Świętego Mikołaja.

Na obsadę aktorską na razie składają się cztery nazwiska – za to jakie! W filmie zagrają Johnson, Liu, Chris Evans (“Buzz Astral”) i Kiernan Shipka (“Chilling Adventures of Sabrina”). Stanowisko reżyserskie zajmuje Jake Kasdan, reżyser “Sekstaśmy”, “Złej kobiety”, “Tak się robi telewizję”. Kasdan i The Rock są również producentami.

“Red One” zadebiutuje na platformie streamingowej Amazon Prime Video przed świętami Bożego Narodzenia 2023 roku. Będzie to jeden z kilku filmów z udziałem Dwayne’a Johnsona z premierą w ’23 roku; inne to “San Andreas 2” i “The King”.

Previous Article
Paradise City Zwiastun

Willis ściga Travoltę w zwiastunie kryminału "Paradise City"

Next Article
Świąteczny duch Zwiastun

"Świąteczny duch" - zwiastun komedii z Reynoldsem i Ferrellem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share