Michael Paré w nowej wersji “Jeźdźca bez głowy” – zwiastun

Headless Horseman Zwiastun
Headless Horseman Zwiastun filmu / Foto: The Asylum, Candy Bar Productions

Uwaga, ostrzeżenie: studio The Asylum powraca z kolejnym horrorem. Legendarna wytwórnia, stojąca m.in. za takimi “hitami” jak “Titanic II” czy “Dwugłowy rekin atakuje”, zaprezentowała zwiastun swojego halloweenowego horroru pt. “Headless Horseman”. W roli głównej Michael Paré.

Headless Horseman Zwiastun halloweenowego horroru z Michaelem Paré

Film w reżyserii Jose Prendesa bazuje na historii znanej z opowiadania “Legenda o Sennej Kotlinie” Washingtona Irvinga. To tutaj swój początek miał mit o Jeźdzcu bez głowy. Był to duch żołnierza amii heskiej, który objawia się swoim ofiarom na rozpędzonym koniu. Nie ma głowy, w miejscu szyi umocowana jest natomiast rozpalona, halloweenowa dynia. Legenda Jeźdźca została przedstawiona m.in. w filmie Tima Burtona z Johnnym Deppem z 1999 roku.

“Headless Horseman” to jednak tylko wariacja, luźno adaptująca prozę Irvinga. To historia mężczyzny, który tuż przed śmiercią zawiera pakt z diabłem. Pozbawiony zostaje głowy. Chce, by miłość jego życia była bezpieczna, ale też łaknie zemsty na pewnym bezdusznym dilerze narkotykowym.

Zobaczcie oficjalny zwiastun od wytwórni The Asylum.

Największą gwiazdą filmu “Headless Horseman” jest Michael Paré – znany z “Ulic w ogniu”, “Księżyca 44” czy licznych produkcji Uwe Bolla. W horrorze grają też Sean Whalen (pamiętny Roach z kultowego “W mroku pod schodami”), Kate Hodge (znana z “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną III”), Eric Reingrover, Amanda Jones, Nic Caruccio, Ethan Daniel Corbett, Marcos James, Adam pepper i Frankie Pozos.

Czytaj też: Michael Paré – biografia aktora, najlepsze filmy i role

Premiera filmu zaplanowana jest na 14 października 2022. Projekt przygotowało studio The Asylum, odpowiedzialne m.in. za takie “hity”, jak “Węże w pociągu” czy “Planet Dune”. Produkcje tej wytwórni nazywane są często mockbusterami (trawestacja słowa “blockbuster”). To filmowe podróbki innych, bardzo głośnych premier, kręcone, by twórcom udało się spieniężyć ich famę.

Previous Article
Bękart z piekła rodem Zwiastun

"Bękart z piekła rodem" - zwiastun serialu fantasy Netfliksa

Next Article
Operation: Kickboxer

Serialowy sequel "Kickboxera" w przygotowaniu. Znamy tytuł

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share