ZWIASTUN: “Titanic 666”, czyli nowy “potworek” od studia The Asylum

Titanic 666 Zwiastun
Titanic 666 Zwiastun filmu / Foto Prime: The Asylum, Tubi

Platforma streamingowa Tubi wrzuciła do sieci zwiastun swojego nadchodzącego projektu – mowa o obłędnie zatytułowanym horrorze “Titanic 666”. Film klasy “C” z udziałem AnnyLynne McCord i Jamie’ego Bambera zanotuje swoją premierę już w przyszłym tygodniu.

Titanic 666 Zwiastun horroru dziejącego się na legendarnym transatlantyku

To nie będzie najważniejsza premiera roku, ale może okazać się jedną z najbardziej szalonych. Film nie stanowi kontynuacji kultowego “Titanica” Jamesa Camerona, jest tylko umownym, nieoficjalnym sequelem, który z oryginałem nie ma nic wspólnego. Projekt przygotowało studio The Asylum, odpowiedzialne m.in. za takie “hity”, jak “Węże w pociągu” czy “Planet Dune”. Produkcje tej wytwórni nazywane są często mockbusterami (trawestacja słowa “blockbuster”). To filmowe podróbki innych, bardzo głośnych premier, kręcone, by twórcom udało się spieniężyć ich famę.

“Titanic 666” ukaże się 15 kwietnia na platformie streamingowej Tubi. Obsadę horroru zasilają AnnaLynne McCord (“Chirurgiczna precyzja”), Jamie Bamber (“Battlestar Galactica”), Lydia Hearst (“The Haunting of Sharon Tate”) oraz Keesha Sharp (“Zabójcza broń”). Fabuła prezentuje się następująco:

— Sto dziesięć lat temu doszło do tragedii – zatonął Titanic. W dziewiczą podróż wyrusza jego następca – dumnie nazwany Titaniciem III. Celem rejsu jest wizyta w miejscu dawnej katastrofy. Olbrzymia łódź stanowi replikę tej pierwszej, ale jest usprawniona technologicznie, co ma zapewnić, że nie powtórzy się fatum z 1912 roku. Kiedy jednak transatlantyk dopływa w miejsce, gdzie przed laty zginęły tysiące osób, zaczyna dochodzić do mrożących krew w żyłach zdarzeń. Ujawniają się mroczne siły, które terroryzują pasażerów. Czy historia zatoczy koło?

Titanic 666 Zwiastun filmu – wideo

Previous Article
Box office Morbius

Box office: "Morbius" numerem jeden w amerykańskich kinach

Next Article
Drive-Away Dykes

Ethan Coen odcina się od brata i szykuje własny film: komedię drogi z wątkiem lesbijskim

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share