Anna Kendrick debiutuje jako reżyserka thrillerem “The Dating Game”

The Dating Game Anna Kendrick
The Dating Game Anna Kendrick debiutuje jako reżyserka / Foto: Wikimedia Commons; Red Carper Report

Anna Kendrick wkracza na plan zdjęciowy – tym razem stanie jednak za kamerą. Popularna aktorka jest reżyserką dreszczowca “The Dating Game”. Będzie to zainspirowana autentycznymi wydarzeniami opowieść ku przestrodze o młodej kobiecie, która uczestnicząc w telewizyjnym show, poznaje czarującego… psychopatę.

The Dating Game Anna Kendrick reżyseruje thriller o upiornym fotografie

W filmie Anny Kendrick przytoczone zostaną losy Rodneya Alcali – mordercy, który uczestniczył w programie telewizyjnym “The Dating Game”, gdzie przedstawiono go jako wziętego fotografa. Miało to miejsce w 1978 roku, był to program randkowy. Niejaka Cheryl Bradshaw – inna uczestniczka – wybrała Rodneya jako idealnego kandydata na randkę. Był bowiem przystojny, charyzmatyczny, miał błysk w oku. To, czego Cheryl nie wiedziała o młodym artyście, to że w istocie jest on doskonale zakamuflowanym seryjnym zabójcą.

Rolę nieświadomej zagrożenia Bradshaw zagra sama Anna Kendrick, która będzie też jedną z producentek filmu. Stanowisko producenckie zajmie też Roy Lee – twórca licznych horrorów. “The Dating Game” znajduje się na etapie preprodukcji, a pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie już wkrótce, pod koniec przyszłego miesiąca.

“Pokochałam scenariusz tego filmu w pierwszej chwili, gdy trafił w moje ręce”, zadeklarowała Anna Kendrick. “Cieszę się, że dostałam rolę Cheryl, ale poczułam z nią też autentyczną więź. Czuję się powiązana z tą historią, z tonem filmu, z tematyką ogniskującą się wokół intymności i kwestii płciowych. Kiedy pojawiła się możliwość wyreżyserowania tego projektu, od razu z niej skorzystałam.”

Kendrick zadebiutuje tym filmem w roli reżyserki. Jako aktorka ma na koncie takie hity jak “Zwyczajna przysługa”, “Randka na weselu”, “Tajemnice lasu”, “Bogowie ulicy” czy seria “Pitch Perfect”.

Previous Article
The End We Start From Benedict Cumberbatch

"The End We Start From": Cumberbatch w obsadzie; pierwsze zdjęcie z filmu

Next Article
Borderline Samara Weaving

Samara Weaving zagra stalkowaną gwiazdę popu w thrillerze "Borderline"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share