“Strange Way of Life”: padł ostatni klaps na planie filmu Almodóvara

Strange Way of Life Ethan Hawke
Strange Way of Life Ethan Hawke ogłosił, że zakończono prace na planie filmu / Foto: instagram.com/ethanhawke

Mamy to: film “Strange Way of Life” został już oficjalnie ukończony. W słonecznej Hiszpanii ukończono zdjęcia do nadchodzącego filmu Pedro Almodovara, który będzie krótkometrażowym westernem z wątkiem gejowskim. W rolach przodujących Ethan Hawke i Pedro Pascal.

Strange Way of Life Ethan Hawke informuje o końcu zdjęć do filmu

Ethan Hawke podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem z planu “Strange Way of Life”. Widzimy go u boku swojego kolegi po fachu, Pedro Pascala, na tle zachodzącego słońca. Hawke zdradził, że współpraca z Pedro Almodovarem była dla niego spełnieniem marzeń.

Pascal i Hawke zagrali w filmie parę rewolwerowców – Silvę i Jake’a. Pierwszy z mężczyzn przemierza pustkowia, by spotkać się z szeryfem w mieścinie Bitter Creek (stróża prawa zagra Hawke). Panowie mają wspólną przeszłość; lata temu wykonywali razem zlecenie. Silva wierzy, że dojdzie do ponownego spotkania z dawnym kumplem. Jak się to dalej potoczy?

W filmie Jake i Silva odkrywają, że żywią do siebie gorące uczucia.

W wywiadzie dla portalu “IndieWire” reżyser przyznał, że film stanowi jego odpowiedź na kultową “Tajemnicę Brokeback Mountain” i stanowi “intymny portret męskości”. “Jeden z bohaterów podróżuje przez pustkowia i spotyka drugiego. Dojdzie między nimi do starcia, ale historia jest dość intymna, romantyczna. Męskość to motyw przewodni tego filmu”, wyjaśnia Almodovar.

Poza duetem Hawke i Pascal w filmie “Strange Way of Life” występują też: gwiazdor “Szkoły dla elity” Manu Ríos, Jason Fernández, Pedro Casablanc, José Condessa, Sara Sálamo, Erenice Lohan i George Steane. Tytuł hiszpański filmu to “Extraña Formade Vida”. Zdjęcia kręcono w Andaluzji, między innymi w Tabernas.

Premiera “Strange Way of Life” odbędzie się w okolicy 2023 roku.

Previous Article
Thunderbolts Florence Pugh

"Thunderbolts": Florence Pugh powróci w roli Yeleny Belovej w filmie MCU

Next Article
The Whale Brendan Fraser

6-minutowe owacje dla filmu "The Whale" doprowadziły Brendana Frasera do łez

Related Posts
Total
0
Share