“Strange Way of Life”: padł ostatni klaps na planie filmu Almodóvara

Strange Way of Life Ethan Hawke
Strange Way of Life Ethan Hawke ogłosił, że zakończono prace na planie filmu / Foto: instagram.com/ethanhawke

Mamy to: film “Strange Way of Life” został już oficjalnie ukończony. W słonecznej Hiszpanii ukończono zdjęcia do nadchodzącego filmu Pedro Almodovara, który będzie krótkometrażowym westernem z wątkiem gejowskim. W rolach przodujących Ethan Hawke i Pedro Pascal.

Strange Way of Life Ethan Hawke informuje o końcu zdjęć do filmu

Ethan Hawke podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem z planu “Strange Way of Life”. Widzimy go u boku swojego kolegi po fachu, Pedro Pascala, na tle zachodzącego słońca. Hawke zdradził, że współpraca z Pedro Almodovarem była dla niego spełnieniem marzeń.

Pascal i Hawke zagrali w filmie parę rewolwerowców – Silvę i Jake’a. Pierwszy z mężczyzn przemierza pustkowia, by spotkać się z szeryfem w mieścinie Bitter Creek (stróża prawa zagra Hawke). Panowie mają wspólną przeszłość; lata temu wykonywali razem zlecenie. Silva wierzy, że dojdzie do ponownego spotkania z dawnym kumplem. Jak się to dalej potoczy?

W filmie Jake i Silva odkrywają, że żywią do siebie gorące uczucia.

W wywiadzie dla portalu “IndieWire” reżyser przyznał, że film stanowi jego odpowiedź na kultową “Tajemnicę Brokeback Mountain” i stanowi “intymny portret męskości”. “Jeden z bohaterów podróżuje przez pustkowia i spotyka drugiego. Dojdzie między nimi do starcia, ale historia jest dość intymna, romantyczna. Męskość to motyw przewodni tego filmu”, wyjaśnia Almodovar.

Poza duetem Hawke i Pascal w filmie “Strange Way of Life” występują też: gwiazdor “Szkoły dla elity” Manu Ríos, Jason Fernández, Pedro Casablanc, José Condessa, Sara Sálamo, Erenice Lohan i George Steane. Tytuł hiszpański filmu to “Extraña Formade Vida”. Zdjęcia kręcono w Andaluzji, między innymi w Tabernas.

Premiera “Strange Way of Life” odbędzie się w okolicy 2023 roku.

Previous Article
Thunderbolts Florence Pugh

"Thunderbolts": Florence Pugh powróci w roli Yeleny Belovej w filmie MCU

Next Article
The Whale Brendan Fraser

6-minutowe owacje dla filmu "The Whale" doprowadziły Brendana Frasera do łez

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share