“Matki równoległe” Pedra Almodóvara – premiera VOD. Gdzie obejrzeć film?

Matki równoległe Premiera VOD
Matki równoległe Premiera VOD / Foto: El Deseo, Pathé, Sony, Remotamente, Gutek

“Matki równoległe” to tytuł najnowszej produkcji w dorobku Pedra Almodóvara. Mistrz hiszpańskiego kina nakręcił dramat obyczajowy z udziałem swojej faworytki i wieloletniej muzy, Penélope Cruz. Film właśnie zadebiutował na platformach VOD. Gdzie można go obejrzeć?

Matki równoległe Premiera VOD. Gdzie obejrzeć ostatni film Almodóvara?

O czym opowiadają “Matki równoległe”? Na oddziale położniczym spotykają się dwie kobiety, które nie mogłyby różnić się od siebie bardziej. Janis ma ponad czterdzieści lat, a Ana dopiero dojrzewa. Pierwsza z nich jest spełnioną zawodowo kobietą, która przypadkiem zachodzi w ciążę z żonatym mężczyzną. Ana natomiast chce zapomnieć o ojcu swego dziecka. Obie mają w planach samotne macierzyństwo. Okaże się, że Ana i Janis są do siebie całkiem podobne i w ten sposób zawiązuje się wyjątkowa, niemal rodzinna więź.

Penélope Cruz wciela się w rolę Janis, a Milena Smit jest Aną. 25-letnia aktorka pojawiła się niedawno w thrillerze “No matarás” z udziałem Mario Casasa. Pedro Almodóvar, który wyreżyserował “Matki równoległe”, jest też, oczywiście, scenarzystą – filmowiec słynie bowiem z autorskich pomysłów i unikatowego stylu narracyjnego. Penélope Cruz za rolę Janis była nominowana do Oscara oraz zdobyła nagrody m.in. na festiwalach Fotogramas de Plata czy Palm Springs International Film Festival. W Wenecji przyznano jej Puchar Volpiego.

Film właśnie pojawił się w ofercie platformy Nowe Horyzonty VOD. Jest też dostępny w innych serwisach streamingowych. Premiery Canal+ oferują opcję wypożyczenia “Matek równoległych”, podobnie jak VOD.pl. Obraz dostępny jest online także na:

  • Player
  • Rakuten
  • Kino Pod Baranami
  • MOJEeKINO.PL

Czytaj też: Premiera Prime Video – komedia romantyczna “Mój wymyślony chłopak”

Previous Article
The Critic Ian McKellen

Ian McKellen zagra bezwzględnego krytyka teatralnego w nowym thrillerze

Next Article
Christian Bale powróci jako Batman

Christian Bale ponownie w roli Batmana? Szczegóły "paktu" aktora z Nolanem

Related Posts
Total
0
Share