Plotka: “Cruella 2” będzie musicalem, w jednej z ról Taylor Swift

Cruella 2 Taylor Swift
Cruella 2 Taylor Swift u boku Emmy Stone w obsadzie filmu? / Foto: Walt Disney Studios

W Hollywood pojawiła się nowa plotka – dotyczy kontynuacji hitowego filmu kryminalnego “Cruella”, w którym grała Emma Stone. Ponoć sequel obierze nietypowy skręt i pomyślany został jako… musical. Być może zobaczymy w nim też pewną słynną gwiazdę muzyki pop.

Cruella 2 Taylor Swift w obsadzie sequela?

Jeśli przyszła Wam na myśl Lady Gaga – błąd. Autorka hitu “Bad Romance” zagra wprawdzie w drugiej części “Jokera”, ale z “Cruellą 2” nie jest powiązana. Portal “TheDisInsider” sugeruje, że w kontynuacji disnejowskiego hitu możemy zobaczyć Taylor Swift. 32-latka ma już na koncie kilka ról aktorskich. Zagrała drugoplanową postać w “Walentynkach” Garry’ego Marshalla, towarzyszyła Brentonowi Thwaitesowi w “Dawcy pamięci” i wystąpiła w bardzo źle ocenionych przez krytyków “Kotach” (był to właśnie musical).

Wygląda na to, że Swift dalej jest chętna kontynuować karierę aktorki. Wykonawczyni piosenki “You Need to Calm Down” ma pojawić się w “Cruelli 2” w roli podobnej do tej, którą stworzyła Emma Stone w “jedynce”. Inaczej: Swift ma zagrać postać w stylu Cruelli.

Czytaj też: Plotka – Christina Aguilera nagra piosenkę na soundtrack filmu “Hokus pokus 2”

Produkcja “Cruelli 2” ma wystartować w 2023 roku, choć nie wiemy, kiedy dokładnie. Scenariusz wciąż jest dopracowywany i obecnie pojawiła się nowa plotka – że w skrypt zostaną wplecione wątki musicalowe. Ponoć prace na planie są mocno opóźnione z powodu innych zobowiązań aktorskich głównej gwiazdy – Emmy Stone.

Reżyserem sequela będzie twórca części pierwszej – Craig Gillespie. “Cruella” z 2021 roku zebrała pozytywne recenzje i zdobyła pięć nominacji do nagrody Saturna (w tym jako najlepszy film fantasy). Obraz zgarnął też Oscara i statuetkę BAFTA za kostiumy.

Previous Article
The Whale Brendan Fraser

6-minutowe owacje dla filmu "The Whale" doprowadziły Brendana Frasera do łez

Next Article
Dead for a Dollar Zwiastun

Dafoe i Waltz w zwiastunie westernu "Dead for a Dollar"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share