Dolph Lundgren w zwiastunie morskiego filmu akcji “Operation Seawolf”

Operation Seawolf Zwiastun
Operation Seawolf Zwiastun filmu / Foto: Schuetzle Company, VMI Worldwide, Shout! Studios

Na YouTubie pojawił się zwiastun nowego filmu akcji z udziałem Dolpha Lundgrena – tytuł to “Operation Seawolf”, jest to kino akcji toczące się pod koniec II wojny światowej. Projekt wyreżyserował Steven Luke, który współpracował wcześniej ze Szwedem przy kilku innych akcyjniakach.

Operation Seawolf Zwiastun “morskiego” filmu akcji z Lundgrenem

“Operation Seawolf” zapowiadany jest jako thriller sensacyjny z wątkiem morskim. Akcja rozegra się w ostatnich dniach II wojny światowej, kiedy Niemcy desperacko próbują pokonać grupę państw sprzymierzonych w walce przeciw koalicji nazistowskiej. Ostatni zachowany okręt podwodny zostaje wysłany z ambitną misją: ma dopłynąć aż do wybrzeży Nowego Jorku i zaatakować USA. Na pokładzie U-Boota znajdą się Dolph Lundgren (“Aquaman”) oraz Frank Grillo (“Bodyguard i żona zawodowca”).

Obsadę zasilają dodatkowo Hiram A. Murray, Cody Fleury, Andrew Stecker, Luke Steinborn, Edgar Damatian, Aaron Courteau i Apostolos Gliarmis. Reżyser Steven Luke w przeszłości wyprodukował między innymi filmy “Oddział wyrzutków” i “Come Out Fighting” z Dolphem Lundgrenem – także utrzymane w tematyce militarnej.

Film “Operation Seawolf” będzie miał swoją premierę VOD w Niemczech 6 października, a 7 października wejdzie na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych. Przed końcem tego miesiąca planowana jest też premiera telewizyjna w Japonii. O dystrybucji w naszym kraju nic obecnie nie wiadomo; nie wykluczone, że film pojawi się w streamingu.

Frank Grillo pracuje obecnie przy filmie pt. “MR-9”, który będzie azjatycką produkcją mocno inspirowaną serią o przygodach Jamesa Bonda. Dolph Lundgren zagrał niedawno w “Niezniszczalnych 4”, którzy prawdopodobnie ukażą się jeszcze przed końcem 2022 roku.

Previous Article
Niezniszczalni 4 Zwiastun

"Niezniszczalni 4" - teaser filmu ze Stallone'em i Stathamem

Next Article
Słoń Zwiastun

"Słoń" - zobacz zwiastun polskiego melodramatu o tematyce gejowskiej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share