“Niezniszczalni 4” – teaser filmu ze Stallone’em i Stathamem

Niezniszczalni 4 Zwiastun
Niezniszczalni 4 Zwiastun filmu (teaser) / Foto: Liongsgate, Millennium Films, Nu Image

Mamy dla Was teaser filmu akcji “Niezniszczalni 4”, w którym pojawią się takie ikony kina sensacyjnego jak Sylvester Stallone, Jason Statham czy Dolph Lundgren. Choć nie znamy jeszcze daty premiery, jedno jest pewne – na ten film warto czekać.

Niezniszczalni 4 Zwiastun filmu (teaser)

Tematyką filmu będzie konflikt nuklearny, jaki wywiązuje się na linii Stany Zjednoczone–Rosja. Być może właśnie dlatego data premiery została zawieszona, a film, choć gotowy, “stoi” w miejscu. W sequelu ekipa Niezniszczalnych zmierzy się z handlarzem broni, który dowodzi potężną, prywatną armią. Film z gatunku akcji i (krwawej) przygody promowany jest dość “charakterystycznym” sloganem reklamowym: “Umrą, kiedy będą już martwi”.

Czwartą odsłonę dochodowej serii wyreżyserował Scott Waugh – twórca “Aktu odwagi”, “Siły przetrwania” i filmowej adaptacji “Need for Speed”. Waugh nakręcił też film akcji “Project X-Traction” z Johnem Ceną (premiera ponoć w 2022).

Premiera “Niezniszczalnych 4” odbędzie się albo przed końcem 2022 roku, albo już w 2023. Tę pierwszą informację przekazuje Wikipedia, lecz bazuje ona na danych sprzed wielu miesięcy. O premierze w okolicy 2023 r. informuje serwis IMDb. Dystrybucją zajmie się Lionsgate.

W obsadzie “czwórki” znajdują się między innymi: Jason Statham, Megan Fox, Sylvester Stallone, 50 Cent, Eddie Hall, Randy Couture, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran i Andy Garcia.

Alternatywny tytuł filmu to: “Expend4bles”.

Previous Article
Dream Scenario Nicolas Cage

Nicolas Cage zagra w komedii produkowanej przez Ariego Astera

Next Article
Operation Seawolf Zwiastun

Dolph Lundgren w zwiastunie morskiego filmu akcji "Operation Seawolf"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share