Guy Pearce w zwiastunie thrillera “The Infernal Machine”

The Infernal Machine Zwiastun
The Infernal Machine Zwiastun filmu / Foto: Moviebox, Monte Prod., Paramount

“The Infernal Machine” to tytuł nadchodzącego thrillera psychologicznego, którego gwiazdą jest Guy Pearce. Jest to amerykańsko-portugalsko-brytyjska koprodukcja, która ukaże się jeszcze przed końcem tego roku za sprawą wytwórni Paramount Pictures. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

The Infernal Machine Zwiastun filmu z Guyem Pearce’em

Film opowie o kontrowersyjnym pisarzu-samotniku imieniem Bruce Cogburn. Rolę główną zagrał Guy Pearce. Mężczyzna opuszcza swoją kryjówkę, przechytrzony przez obsesyjnego fana. W ten sposób będzie musiał skonfrontować się ze swoją przeszłością, choć myślał, że już jej uciekł. Kilkadziesiąt lat wcześniej w życiu Bruce’a doszło do pewnej tragedii. Autor próbuje dowiedzieć się, kto jest jego nowym prześladowcą. Tak zaczyna się festiwal potworności i okrucieństwa.

Film “The Infernal Machine” był kręcony w portugalskim Algarve oraz w studiu Moviebox. Poza Pearce’em w thrillerze grają jeszcze Alex Pettyfer (“Magic Mike”), Alice Eve (“W ciemność. Star Trek”), Jeremy Davies (“Czarny telefon”), Iris Cayatte (“Inner Ghosts”), Georgia Goodman, Ben Temple, Bella Alexandras, Rocco Salata i Gary Anthony Stennette.

Za reżyserię “The Infernal Machine” odpowiada Andrew Hunt, twórca dramatu “Miles Between Us”. Jest on również scenarzystą i jednym z producentów wykonawczych. Stanowisko producenckie zajął też Pettyfer.

Guy Pearce pojawił się niedawno jako Mike Young w kultowej australijskiej soap operze “Sąsiedzi”. Co ciekawe gwiazdor występował ostatnio w tej produkcji pod koniec lat osiemdziesiątych, zanim jeszcze stał się legendą ekranu. W kwietniu premierę miał film akcji “Bez pamięci”, gdzie Pearce’owi towarzyszył między innymi Liam Neeson. Film wyreżyserował Martin Campbell.

Previous Article
IO kandydatem do Oscara

Film "IO" Skolimowskiego został polskim kandydatem do Oscara

Next Article
Hellraiser 2022

Doug Bradley kibicuje rebootowi "Hellraisera" i kobiecemu Pinheadowi

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share