Reklama

Guy Pearce w zwiastunie thrillera “The Infernal Machine”

The Infernal Machine Zwiastun
The Infernal Machine Zwiastun filmu / Foto: Moviebox, Monte Prod., Paramount

“The Infernal Machine” to tytuł nadchodzącego thrillera psychologicznego, którego gwiazdą jest Guy Pearce. Jest to amerykańsko-portugalsko-brytyjska koprodukcja, która ukaże się jeszcze przed końcem tego roku za sprawą wytwórni Paramount Pictures. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

The Infernal Machine Zwiastun filmu z Guyem Pearce’em

Film opowie o kontrowersyjnym pisarzu-samotniku imieniem Bruce Cogburn. Rolę główną zagrał Guy Pearce. Mężczyzna opuszcza swoją kryjówkę, przechytrzony przez obsesyjnego fana. W ten sposób będzie musiał skonfrontować się ze swoją przeszłością, choć myślał, że już jej uciekł. Kilkadziesiąt lat wcześniej w życiu Bruce’a doszło do pewnej tragedii. Autor próbuje dowiedzieć się, kto jest jego nowym prześladowcą. Tak zaczyna się festiwal potworności i okrucieństwa.

Film “The Infernal Machine” był kręcony w portugalskim Algarve oraz w studiu Moviebox. Poza Pearce’em w thrillerze grają jeszcze Alex Pettyfer (“Magic Mike”), Alice Eve (“W ciemność. Star Trek”), Jeremy Davies (“Czarny telefon”), Iris Cayatte (“Inner Ghosts”), Georgia Goodman, Ben Temple, Bella Alexandras, Rocco Salata i Gary Anthony Stennette.

Za reżyserię “The Infernal Machine” odpowiada Andrew Hunt, twórca dramatu “Miles Between Us”. Jest on również scenarzystą i jednym z producentów wykonawczych. Stanowisko producenckie zajął też Pettyfer.

Guy Pearce pojawił się niedawno jako Mike Young w kultowej australijskiej soap operze “Sąsiedzi”. Co ciekawe gwiazdor występował ostatnio w tej produkcji pod koniec lat osiemdziesiątych, zanim jeszcze stał się legendą ekranu. W kwietniu premierę miał film akcji “Bez pamięci”, gdzie Pearce’owi towarzyszył między innymi Liam Neeson. Film wyreżyserował Martin Campbell.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
IO kandydatem do Oscara

Film "IO" Skolimowskiego został polskim kandydatem do Oscara

Next Article
Hellraiser 2022

Doug Bradley kibicuje rebootowi "Hellraisera" i kobiecemu Pinheadowi

Related Posts
Total
4
Share