“The Winchesters”: Jensen Ackles ponownie jako Dean

The Winchesters Jensen Ackles
The Winchesters Jensen Ackles wraca jako Dean! / Foto: TV Insider, The CW, Warner Bros. TV

Już za półtora miesiąca premierę zanotuje pierwszy odcinek serialu “The Winchesters”, który jest prequelem kultowego “Nie z tego świata”. Wiadomo, że serial opowie o rodzicach ikonicznego duetu granego przez Jareda Padaleckiego i Jensensa Acklesa. Okazuje się, że w serialu zagra też… sam Ackles, przynajmniej gościnnie. Jesteście zaskoczeni? Jak to będzie wyglądało?

The Winchesters Jensen Ackles powróci jako Dean!

“Nie z tego świata” (ang. “Supernatural”) to flagowa produkcja The CW. Serial emitowany był w latach 2005–2020 i bił rekordy popularności. Hitowa produkcja doczeka się prequela o wymownym tytule “The Winchesters”. Serial skupi się na losach Mary i Johna – rodziców Sama oraz Deana. Sam i Dean Winchesterowie to, oczywiście, główni bohaterowie “Nie z tego świata”, grani przez Jareda Padaleckiego i Jensena Acklesa.

Padaleckiego nie zobaczymy w “Winchesterach”. Jensensa Acklesa – owszem. Gwiazdor powróci jako starszy z braci w pierwszym odcinku prequela. Do sieci trafiło nawet oficjalne zdjęcie produkcyjne, z wizerunkiem bohatera opierającego się o samochód Chevrolet Impala. Serial dzieje się w przeszłości, ale wygląda na to, że odcinek pilotażowy “The Winchesters” będzie zawierał scenę z dorosłym Deanem.

Co więcej Jensen Ackles będzie też narratorem tego serialu. Jego premiera odbędzie się 11 października 2022 r. na antenie The CW. Gwiazdor pełni ponadto funkcję producenta wykonawczego, podobnie zresztą jak jego żona – Danneel Ackles.

Role główne (Mary i Johna) zagrają Meg Donnelly i Drake Rodger. W obsadzie “The Winchesters” znajdują się dodatkowo: Bianca Kajlich (“Jezioro marzeń”), Demetria McKinney (“House of Payne”), Lacey Dover, Nida Khurshid, Michael Tacconi, Jojo Fleites, Victoria Harris i Lillian Dorsett. Na razie nie wiadomo, czy serial doczeka się dystrybucji w Polsce.

Czytaj też: “Listy do M. 5” – oficjalny zwiastun wyczekiwanej kontynuacji

Previous Article
The Idea of You Anne Hathaway

"The Idea of You": Anne Hathaway będzie romansować z członkiem boysbandu

Next Article
Confess Fletch Zwiastun

Jon Hamm jest podejrzany o zabójstwo w zwiastunie filmu "Confess, Fletch"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share