“The Idea of You”: Anne Hathaway będzie romansować z członkiem boysbandu

The Idea of You Anne Hathaway
The Idea of You Anne Hathaway zagra w adaptacji znanego romansu / Foto: Wikimedia Comm.

Anne Hathaway (“Wiedźmy”, “Mroczny Rycerz powstaje”) wystąpi w filmowej adaptacji książki Robinne Lee pt. “The Idea of You”. Zagra czterdziestolatkę, która podczas wyjazdu na festiwal muzyczny poznaje czarującego młodzieńca i wikła się w gorący romans, który odmieni jej nudną codzienność.

The Idea of You Anne Hathaway nawiąże romans z dużo młodszym chłopakiem

Anne Hathaway zagra w filmie niejaką Sophie – 40-latkę, która jest matką i rozwódką. Mąż porzucił ją dla młodszej dziewczyny. Bohaterka wyrusza do Kalifornii, by wziąć udział w słynnym festiwalu muzycznym Coachella. Będzie jej towarzyszyć piętnastoletnia córka. Na miejscu Sophie poznaje Hayesa Campbella – młodszego od niej o blisko dwie dekady lidera niezwykle popularnego boysbandu, August Moon. Podczas wyjazdu Sophie nawiąże romans, który całkowicie odmieni jej życie.

Autorka książki, Robinne Lee, przyznała, że do jej napisania zainspirowało ją… surfowanie po YouTubie. “Któregoś razu przeglądałam teledyski i trafiłam na piękną twarz pewnego chłopca. Była wręcz perfekcyjna, zaskakująca, niczym sztuka sama w sobie”, powiedziała Lee w wywiadzie dla blogerki Deborah Kalb. “Spędziłam dobrą godzinę, googlując tego wokalistę, próbując odkryć, kim jest. Odkryłam, że często umawiał się ze starszymi od siebie kobietami. Tak zasiane zostało ziarno (mojej powieści – przyp.).”

Okazało się, że piosenkarz, o którym wspomina Lee, to Harry Styles. Już wtedy w głowie autorki pojawił się plan na napisanie książki “The Idea of You”, która teraz ma doczekać się wersji filmowej. Lee zaznacza, że postać Hayesa Campbella jest jedynie inspirowana Stylesem – nie jest jego kopią, a film nie jest biograficzny.

“To nie była książka o Harrym Stylesie. To książka o kobiecie pod czterdziestkę, która próbuje zawalczyć o swoją seksualność, odzyskać ją. Próbuje odkryć siebie samą na nowo. (…)”, wyjaśniła Robinne Lee.

Lee ma 46 lat, a Anne Hathaway – 39. Co ciekawe autorka literackiego pierwowzoru też jest aktorką. Zagrała między innymi w komediach “Hitch: Najlepszy doradca przeciętego faceta” i “Dziś 13, jutro 30”, a także w serii o Christianie Greyu z Jamie’em Dornanem.

Reżyserem filmu “The Idea of You” będzie Michael Showalter, a produkcją zajmą się Lee, Hathaway, Gabrielle Union i Jordana Mollick. Scenariusz napisała Jennifer Westfeldt; na razie nie wybrano innych członków obsady.

Previous Article
Listy do M. 5 Zwiastun

"Listy do M. 5" - oficjalny zwiastun wyczekiwanej kontynuacji

Next Article
The Winchesters Jensen Ackles

"The Winchesters": Jensen Ackles ponownie jako Dean

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share