Znamy datę premiery “The Winchesters” – prequela “Nie z tego świata”

The Winchesters Data premiery
The Winchesters Data premiery serialu / Foto: CBS Studios, The CW, Warner Bros. TV

Serialowy prequel “Nie z tego świata” – “The Winchesters” – zyskał nareszcie datę premiery. Produkcja amerykańskiej stacji telewizyjnej The CW zadebiutuje na małych ekranach w najupiorniejszym miesiącu roku.

The Winchesters Data premiery serialu na bazie Supernatural

“Nie z tego świata” (ang. “Supernatural”) to flagowa produkcja The CW. Serial emitowany był w latach 2005–2020 i już dzięki swemu jedenastemu sezonowi został najdłużej wyświetlanym, aktorskim serialem fantasy w historii amerykańskiej telewizji. Nakręcono 327 odcinków. “Supernatural” było trzykrotnie nominowane do nagrody Emmy.

Hitowa produkcja doczeka się prequela o wymownym tytule “The Winchesters”. Serial skupi się na losach Mary i Johna – rodziców Sama oraz Deana. Sam i Dean Winchesterowie to, oczywiście, główni bohaterowie “Nie z tego świata”, grani przez Jareda Padaleckiego i Jensena Acklesa. Ponieważ serial będzie dział się przed wydarzeniami z “Supernatural”, gwiazdorzy nie wrócą w swoich rolach.

Ackles będzie za to narratorem nowego serialu The CW. Właśnie poznaliśmy jego datę premiery: odbędzie się ona 11 października 2022. Role główne (Mary i Johna) zagrają Meg Donnelly i Drake Rodger. W obsadzie “The Winchesters” znajdują się dodatkowo: Bianca Kajlich (“Jezioro marzeń”), Demetria McKinney (“House of Payne”), Lacey Dover, Nida Khurshid, Michael Tacconi, Jojo Fleites, Victoria Harris i Lillian Dorsett. Na razie nie wiadomo, czy serial doczeka się dystrybucji w Polsce.

Poniżej zwiastun “The Winchesters”.

Previous Article
Gorączka 2

Michael Mann o sequelu "Gorączki": "To będzie kawał filmowego widowiska"

Next Article
Oszukać przeznaczenie 6

"Oszukać przeznaczenie 6": twórcy obiecują, że "zmienią formułę" serii

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share