“Listy do M. 5” – oficjalny zwiastun wyczekiwanej kontynuacji

Listy do M. 5 Zwiastun
Listy do M. 5 Zwiastun filmu / Foto: Kino Świat

Kto by pomyślał – wciąż mamy sierpień, a w sieci pojawił się już zwiastun komedii “Listy do M. 5”. Może to z powodu dzisiejszej jesiennej pogody? Kontynuacja bożonarodzeniowego hitu ukaże się w kinach za niewiele ponad dwa miesiące. W obsadzie ponownie Karolak, Adamczyk i Dygant, a ponadto m.in. Bartosz Waga (na zdj. powyżej).

Listy do M. 5 Zwiastun bożonarodzeniowej komedii z Karolakiem i Dygant

Świąteczna komedia romantyczna ukaże się na dużych ekranach już 4 listopada 2022. Za jej reżyserię odpowiada Łukasz Jaworski – twórca licznych seriali telewizyjnych – a scenariusz to wspólne dzieło Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Tomasz Karolak powraca w filmie jako kochany “przegryw” Melchior, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk grają Karinę i Szczepana Lisieckich, w obsadzie zobaczycie też Janusza Chabiora, Wojciecha Malajkata, Jana Peszka, Mateusza Banasiuka, Mariannę Zydek, Stanisławę Celińską czy Katarzynę Kwiatkowską.

Uwagę na miniaturze zwiastuna, jak i w jego ostatnich minutach zwraca nowa postać – młodszy i dużo lepiej zbudowany Święty Mikołaj, w pojedynku z którym Melchior zdaje się nie mieć żadnych szans. Postać muskularnego “Świętego” zagrał Bartosz Waga – model i aktor, dotąd kojarzony m.in. z seriali “Klan”, “Czas honoru” i “48h. Zaginieni”. Zobaczcie trailer filmu.

O czym opowiedzą “Listy do M. 5”? Poniżej oficjalny opis fabuły od dystrybutora (Kino Świat):

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy “z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie “świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. “Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Tim Burton chwali Jennę Ortegę

Tim Burton zachwala Jennę Ortegę: "Nie ma lepszej Wednesday Addams!"

Next Article
The Idea of You Anne Hathaway

"The Idea of You": Anne Hathaway będzie romansować z członkiem boysbandu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share