Jon Hamm jest podejrzany o zabójstwo w zwiastunie filmu “Confess, Fletch”

Confess Fletch Zwiastun
Confess Fletch Zwiastun filmu / Foto: Miramax, Paramount Global Content Distribution, Showtime

W sieci ukazał się zwiastun komedii “Confess, Fletch” z udziałem Jona Hamma. Jest to reboot filmu “Fletch” z połowy lat osiemdziesiątych, w którym grał z kolei Chevy Chase. Obie komedie bazują na prozie nagradzanego pisarza Gregory’ego Mcdonalda. Trailer do obejrzenia poniżej.

Confess Fletch Zwiastun komedii kryminalnej z Jonem Hammem

Jon Hamm występuje w komedii jako bohater tytułowy – Irwin “Fletch” Fletcher, który szukając zaginionego dzieła sztuki, staje się głównym podejrzanym o morderstwo z premedytacją. Mężczyzna musi odnaleźć faktycznego sprawcę, jeśli nie chce popaść w jeszcze większe tarapaty. A lista potencjalnych winowajców jest całkiem długa – od playboya, przez szalonego sąsiada, aż po sprzedawcę rzeźb i obrazów, podejrzanych jest sporo.

Poza Jonem Hammem w filmie występują także: znany z “Miasteczka Twin Peaks” Kyle MacLachlan, Lorenza Izzo (“Pewnego razu… w Hollywood”), Marcia Gay Harden (“Rzeka tajemnic”), John Slattery (“Gotowe na wszystko”), Ayden Mayeri, Anna Osceola, Roy Wood Jr., Annie Mumolo, Owen Burke i Levon Panek.

Film wyreżyserował Gregory “Greg” Mottola – twórca “Adventureland” i “Rodzinnej wyprawy” – a autorami scenariusza są Mottola i Zev Borow. Jon Hamm jest też producentem komedii.

“Confess, Fletch” ukaże się w USA 16 września, od razu w kinach i na VOD. Za dystrybucję będzie odpowiadać Paramount Global Content Distribution. Z kolei 28 października odbędzie się amerykańska premiera telewizyjna na antenie Showtime.

Reboot od lat znajdował się w fazie przygotowań, lecz nigdy nie doszedł do skutku. W przeszłości wiązano z nim takie nazwiska, jak Kevin Smith, Jason Lee, Zach Braff, Jason Sudeikis i Bill Lawrence.

Previous Article
The Winchesters Jensen Ackles

"The Winchesters": Jensen Ackles ponownie jako Dean

Next Article
Tár Zwiastun

Cate Blanchett w roli genialnej kompozytorki. Zwiastun dramatu "Tár"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share