Ethan Hawke zagra w serialu kryminalnym Showtime, “The Whites”

The Whites Ethan Hawke
The Whites Ethan Hawke w obsadzie serialu stacji Showtime / Foto: Wikimedia Comm.

Już pod koniec czerwca zobaczymy Ethana Hawke’a w horrorze “Czarny telefon”, w którym gra rolę psychopatycznego zabójcy. Tymczasem ogłoszono, że gwiazdor dołączył do obsady serialu kryminalnego “The Whites”, który powstaje na zamówienie telewizji Showtime. 51-latek wystąpi w nim w roli przodującej.

The Whites Ethan Hawke w obsadzie serialu detektywistycznego

Ethan Hawke będzie nie tylko gwiazdą, ale też producentem wykonawczym “The Whites”. Ma to być serial limitowany i już rozpoczęto nad nim prace przygotowawcze. Całość ma bazować na powieści Richarda Price’a. Hawke zagra w serialu detektywa – niegdysiejszego asa w swoim wydziale do spraw kryminalnych, który należał do elitarnego zgrupowania o nazwie “Wild Geese” (“Dzikie Gęsi”). Mężczyzna zajmuje się sprawą pewnego zabójstwa, która choć wydaje się rutynowa, będzie wywierała dużą presję na jego życiu, także tym prywatnym. Bohatera ścigają demony jego własnej przeszłości.

Za scenariusz serialu i produkcję wykonawczą odpowiedzialny będzie Jez Butterworth – autor fabuły do nadchodzącego, nowego filmu o przygodach Indiany Jonesa. W prace nad serialem zaangażowana będzie też żona Hawke’a, Ryan Hawke, a jako jeden z producentów wymieniany jest Rian Johnson – twórca komedii kryminalnej “Na noże” i “Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi”.

Ethan Hawke wystąpił już w projekcie telewizji Showtime. Mowa o serialu historycznym “The Good Lord Bird”, który ukazał się jesienią 2020 roku, a w którym to gwiazdor pojawił się jako John Brown – postać autentyczna, działacz społeczny i jeden z głównych przedstawicieli amerykańskiego abolicjonizmu.

Czytaj też: Kidman, Efron i King poznają, co to miłość w nowej komedii Netfliksa

Previous Article
Krzyk 6 Josh Segarra

Josh Segarra w obsadzie "Krzyku 6". Są szanse na powrót Emmy Roberts?

Next Article
Jon Snow bohaterem spin-offu

Jon Snow bohaterem kolejnego spin-offu "Gry o tron"?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share