Cate Blanchett w roli genialnej kompozytorki. Zwiastun dramatu “Tár”

Tár Zwiastun
Tár Zwiastun dramatu z Cate Blanchett / Foto: Universal, Focus Features, Standard Film Comp., EMJAG Prod.

“Tár” to tytuł nowego dramatu psychologicznego z udziałem Cate Blanchett i w reżyserii Todda Fielda. Nadchodząca produkcja z udziałem nagradzanej aktorki będzie miała swoją światową premierę już 1 września na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

Tár Zwiastun dramatu psychologicznego z Cate Blanchett

Jest to psychologiczny dramat osadzony w świecie twórców muzyki klasycznej. Cate Blanchett występuje tu jako Lydia Tár – genialna kompozytorka zaczynająca pracę w Filharmonii Berlińskiej. W filmie przedstawiona zostanie historia muzycznej pasji, która potrafi rozpalić do czerwoności i okazać się zagrożeniem.

Film już teraz – tylko na podstawie zwiastuna – wskazywany jest jako mocny kandydat do wielu najważniejszych nagród. Trailer obejrzycie poniżej. Dramat już 1 września 2022 zostanie zaprezentowany widzom 79. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. We Włoszech powalczy o Złotego Lwa oraz statuetkę Queer Lion (przyznawaną filmom o tematyce LGBTQ).

Poza Cate Blanchett w “Tár” grają także Noémie Merlant, Nina Hoss, Sophie Kauer, Julian Glover, Allan Corduner, Mark Strong, Lydia Schamschula i Sylvia Flote. Reżyser, scenarzysta i producent Todd Field jest ceniony ze względu na swoją pracę przy “Małych dzieciach” (2006), “Za drzwiami sypialni” (2001) czy serialu “Carnivàle” (2005).

Dystrybucją filmu w Stanach Zjednoczonych zajmie się Focus Features, a na arenie międzynarodowej dystrybutorem jest Universal Pictures. Dramat z Blanchett ukaże się w kinach w USA już 7 października 2022.

Previous Article
Confess Fletch Zwiastun

Jon Hamm jest podejrzany o zabójstwo w zwiastunie filmu "Confess, Fletch"

Next Article
Biały szum Zwiastun

Adam Driver w zwiastunie "apokaliptycznej" komedii "Biały szum"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share